پنجاهمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز (شنبه) برگزار شد.

به گزارش مرورنیوز، پنجاهمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز (شنبه) در محل این کمیته برگزار شد. در این نشست در خصوص سه رویداد پیش‌روی ورزش کشور صحبت شد و سرپرست‌های این سه رویداد معرفی شدند.

 بر این اساس، عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی به عنوان پرست کاروان ایران در بازی‌های زمستانی، شاهرخ شهنازی به عنوان سرپرست کاروان در بازی‌های کشورهای اسلامی و اصغر رحیمی به عنوان سرپرست کاروان کشورمان در بازی‌های داخل سالن آسیا که شهریور 96 برگزار می‌شود، معرفی شدند.

همچنین در این نشست مقرر شد که کاروان‌های ایران به صورت کیفی راهی این بازی‌ها شوند، البته به شرطی که دولت بودجه آنها را قبل از اعزام بدهد.

در نشست امروز هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، محمود خسروی‌وفا درباره بودجه کمیته پارالمپیک صحبت کرد و مقرر شد که نمایندگانی از کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک به سازمان برنامه و بودجه بروند و میزان بودجه این کمیته در آنجا مشخص شود.

صحبت درباره اساسنامه فدراسیون‌ها نیز یکی دیگر از مباحث جلسه امروز بود. شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک هم از تلاش‌های محمود گودرزی، وزیر ورزش و همچنین دولت تشکر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز