اعضای تیم‌های ملی آقایان و بانوان سپک تاکرای کشورمان به منظور شرکت در مسابقات جهانی بانکوک، امروز (شنبه) وارد تایلند شدند.

به گزارش مرورنیوز، به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، پیش از عزیمت ملی‌پوشان سپک تاکرا به بانکوک، مراسم بدرقه‌ای با حضور سهراب آزاد رئیس انجمن سپک تاکرا انجام شد.

در این مسابقات تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان در قسمت مردان و تیم ملی بانوان حضور می‌یابند و در رقابت‌های «دبل»، «رگو»، «تیمی» و «هوپ تاکرا» شرکت خواهند کرد. این مسابقات از روز دوشنبه 26 مهرماه جاری آغاز می‌شود.

رئیس انجمن سپک تاکرا کشورمان و نایب رئیس کنفدراسیون آسیا نیز به منظور شرکت در کنگره و انتخابات جدید کنفدراسیون سپک تاکرای آسیا روز چهارشنبه هفته جاری راهی بانکوک خواهد شد.

همچنین ملی‌پوشان دارت کشورمان که در آخرین اردوی تدارکاتی حضور یافته و برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا - اقیانوسیه آماده می‌شوند ، دور پایانی تمرینات آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذارند. این اردوی آماده‌سازی هم اکنون در گرمسار ادامه دارد و فردا شب ( یک‌شنبه ) به پایان می‌رسد تا اعضای تیم‌های ملی مردان و زنان ایران برای سفر به اوزاکای ژاپن آماده شوند.

اسامی ملی‌پوشان اعزامی به ژاپن به شرح زیر است:

تیم ملی آقایان: حسین اعرابی و علیرضا ایزدی از اصفهان، شاهین حسینی و منصور محجلین از فارس و بهروز کاظمی از خراسان رضوی

تیم ملی بانوان: ساجده احمدی از گلستان، مونا فرهنگ از تهران و ساناز برمشوری از فارس

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز