نیمه نخست دیدار تیم‌های سیاه‌جامگان و استقلال با پیروزی تیم میهمان خاتمه یافت.

به گزارش مرورنیوز، تیم‌های فوتبال سیاه‌جامگان و استقلال در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تک گل دقیقه 26 کاوه رضایی به سود استقلالی‌ها خاتمه یافت.

ترکیب سیاه‌جامگان: محمدرضا ناصری، پیام ملکیان، روح‌الله سیف‌اللهی، عبدالرضا زارعی، رضا شربتی، سیدمیثم حسینی، حسین بادامکی، مصطفی احمدی، ایوب کلانتری، حمید علی‌عسگری و محمدرضا خانزاده.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جان‌واریو، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، کاوه رضایی و جابر انصاری.

نیمه اول:

دقیقه 11: خسرو حیدری به‌صورت زمینی توپی را به داخل محوطه جریمه سیاه‌جامگان فرستاد و کاوه رضایی را در موقعیت مناسب برای گلزنی قرار داد، اما توپ این بازیکن با برخورد به مدافع سیاه‌جامگان راهی کرنر شد.

دقیقه 24: جابر انصاری با بیرون پا ارسال خطرناکی را روی دروازه سیاه‌جامگان داشت، اما رضایی نتوانست به این توپ برسد.

دقیقه 26: کاوه رضایی که یک موقعیت مسلم را از دست داده بود، از روی ضربه ایستگاهی به زیبایی دروازه ناصری را باز کرد. توپ او پس از عبور از مدافعان به کنج دروازه سیاه‌جامگان رفت.

دقیقه 30: خسرو حیدری به علت مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و جای خود را به مجتبی حقدوست داد.

دقیقه 33: ارسال ایوب کلانتری به داخل محوطه جریمه استقلال رسید، اما ضربه سر مهاجم سیاه‌جامگان پس از برخورد به مدافع استقلال به کرنر رفت.

دقیقه 37: شوت پیام ملکیان از داخل محوطه جریمه استقلال را مهدی رحمتی مهار کرد.

دقیقه 38: اشتباه مدافعان سیاه‌جامگان در یارگیری باعث شد تا کاوه رضایی با ناصری تک به تک شود، اما ضربه مهاجم استقلال میلیمتری از کنار تیر دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 1+45: توپ ارسالی به داخل محوطه جریمه سیاه‌جامگان باز هم کاوه رضایی را در موقعیت مناسبی قرار داد و این بازیکن هم توپ را وارد دروازه سیاه‌جامگان کرد،اما این گل توسط کمک داور مردود اعلام شد، چرا که مهاجم استقلال در آفساید قرار داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز