سرمربی اتلتیکومادرید از هافبک هجومی بلژیکی تیمش که برابر گرانادا هت‌تریک کرد تمجید به عمل آورد و بازی مردانش در این مسابقه را بهترین واکنشی دانست که می‌توانستند به گل خورده‌شان نشان دهند.

به گزارش مرورنیوز، به لطف هت‌تریک یانیک کاراسکو، گلزنی آنخل کورئا، تیاگو مندز و دو گلی که نیکو گایتان زد، تیم فوتبال اتلتیکومادرید به گل خورده‌اش در بازی خانگی برابر گرانادا واکنشی تحسین‌برانگیز نشان داد و این تیم را با نتیجه 7 بر یک مغلوب کرد، نتیجه‌ای که سرمربی این تیم، دیه‌گو سیمئونه را بی‌نهایت خوشحال کرد.

سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو از عملکرد کاراسکوی 23 ساله که اولین هت‌تریکش را در اتلتیکومادرید به ثبت رساند، ابراز خرسندی کرد و درباره او به خبرنگاران گفت: من برای کاراسکو بسیار خوشحالم. او بازیکن کاملی است که آینده روشنی در پیش دارد. او در مسیر تبدیل شدن به بازیکنی بهتر از این است. ما هر روز داریم با کاراسکو کار می‌کنیم تا بازی‌هایی نظیر آنچه را در این مسابقه انجام داد، ارائه کند.

سیمئونه نه فقط از کاراسکو بلکه از تمام بازیکنانش به خاطر کار گروهی خوب‌شان تقدیر کرد. او اظهار داشت: تمام بازیکنان من به بهترین شکل ممکن به گلی که خوردیم پاسخ دادند. بازیکنانی که از روی نیمکت به زمین رفتند هم کارشان را خوب انجام دادند و در این پیروزی سهیم شدند.

سرمربی اتلتیکومادرید در نهایت درباره روز باشگاه هواداران اتلتیکومادرید و مراسمی که پیش از بازی برای تشویق کودکان به حضور در ورزشگاه برگزار شد، اشاره داشت و تأکید کرد: من از تماشای آن تعداد بچه در جایگاه‌ها تعجب کردم، اما اینکه آنها شیفته اشتیاق و جاه‌طلبی شوند که در جو باشگاه وجود دارد، ضروری است.

سیمئونه از حالا بازیکنانش را برای سفر به روسیه آماده می‌کند، چرا که آنها چهارشنبه این هفته باید در دور سوم بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با روستوف روبه‌رو شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز