سرمربی تیم فوتبال هف سمنان گفت که تفاوت تیمش با پیکان تجربه بازیکنان تیم حریف بود.

به گزارش مرورنیوز، اسماعیل حلالی، پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل پیکان در مرحله سوم فوتبال جام حذفی گفت: فکر می‌کنم تنها تفاوت ما و تیم پیکان تجربه بود. بچه‌های تیم من تا کنون در این سطح بازی نکرده بودند و آنقدر باید بازی کنیم تا بازی کردن در این سطح را یاد بگیریم. رسمی کردن بازی ما را دچار استرس کرد و در تک موقعیت‌هایی که داشتیم به ما آسیب رساند.

سرمربی تیم فوتبال هف سمنان ادامه داد: شاید پیکان بیشتر از ما موقعیت داشت اما ما هم موقعیت‌هایی را برای گلزنی داشتیم که اگر یکی از آنها تبدیل به گل می‌شد، روند بازی برمی‌گشت و پیکان درگیر استرس می‌شد. ما برای تفریح به تهران نیامده بودیم. هم من و هم بازیکنم هدف و انگیزه داشتیم. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. به‌نظر من مقابل هر تیمی جز پیکان بازی می‌کردیم یک مرحله بالاتر می‌رفتیم. امیدوارم تجربیات این دیدار را به تیم‌مان ببریم تا در لیگ دسته دوم از آنها استفاده کنیم.

حلالی با اشاره به اینکه تمام تلاش تیمش این است که سطح فوتبال سمنان ارتقا پیدا کند گفت: با این حال یکسری مشکلات زیرساختی در استان سمنان وجود دارد که امیدوارم مسئولان استان کمک کنند تا این مشکلات را برطرف کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز