مربی تیم ملی بوکس مدال در بازی‌های آسیایی را به دلیل جوان بودن تیم ملی بوکس کاری سخت دانست.

به گزارش مرور نیوز، علیرضا استکی ضمن بیان اینکه شرایط تیم ملی بوکس خوب است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ملی‌پوشان آمادگی خوبی دارند ولی کم تجربه هستند. اینکه تیم ملی جوان شده را نمی‌توان در نظر نگرفت و باید بدانیم که این بوکسورهای جوان و با انگیزه حرف‌های زیادی را برای گفتن خواهند داشت. در حال حاضر انتظار مدال از این بوکسورها درست نیست و باید به آنها فرصت داد.

او در ادامه با بیان اینکه کسب سهمیه در بازی‌های آسیایی جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان غیرممکن نیست، افزود: همه ما می‌خواهیم که این اتفاق بیفتد چرا که اتفاق بسیار خوبی است. در حال حاضر تیم ملی و بوکسورهای ما تمرینات خود را به خوبی انجام می‌دهند و امیدواریم که بتوانند نتایج خوبی را در این رقابت‌ها کسب کنند.

مربی تیم ملی بوکس در ادامه به اردوهای این تیم اشاره کرد و گفت: اردوها به صورت مداوم و مستمر پیگیری خواهد شد و فعلا نمی‌توان وقتی را برای اتمام اردوها در نظر گرفت. پس از بازی‌های آسیایی رقابت‌های کشورهای اسلامی را پیش‌رو داریم و به همین دلیل تا رسیدن به این مسابقات اردوها برگزار می شوند تا تیم ملی در شرایط ارمانی باشد.

استکی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که با همت مسئولان در سال جدید و توجه و حمایت‌های این عزیزان به ورزش کشور مخصوصا رشته‌های رزمی مانند بوکس این رشته‌ها به دوران اوج خود برسند و رسالت خود در ورزش کشور را به گوش مردم ایران و جهان برسانند و به موفقیت برسند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز