مصدومیت مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس اگرچه چندان جدی نیست، اما او را از سومین بازی اروپایی این فصل بانوی پیر محروم می‌کند.

به گزارش مرورنیوز، مصدومیت جورجو کیه‌لینی از ناحیه ران اگر چه شدید نیست و او را برای مدتی طولانی از حضور در میادین باز نخواهد داشت، اما وی را از بازی سه‌شنبه بانوی پیر در خانه لیون در دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا محروم خواهد کرد.

مدافع میانی ایتالیایی یوونتوس در بازی شنبه شب این تیم برابر اودینزه در تورین که با پیروزی 2 بر یک میزبان خاتمه یافت، از ناحیه ران پای چپ آسیب دید و نتایج معاینات صورت گرفته روی پای او نشان داده است که مصدومیتش چندان جدی نیست، اما وی تا چند روز دیگر تحت نظر خواهد بود و قرار است که در ابتدای هفته آینده یکسری معاینات جدید روی پای او صورت بگیرد. به این ترتیب کیه‌لینی نخواهد توانست بانوی پیر را در سفر به فرانسه و بازی در خانه لیون همراهی کند.

در همین حال یوفا اعلام کرده است که ژیمون مارسینیاک، داوری از لهستان را برای قضاوت دیدار تیم‌های یوونتوس و لیون در ورزشگاه ژرلان انتخاب کرده است. او همان کسی که در بازی رفت تیم‌های رم و پورتو در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا دو بازیکن جالوروسی را اخراج کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز