گروهی از هواداران متعصب اینتر، از مهاجم آرژانتینی‌شان که در هفته جاری خشم آنها را برانگیخت، زهر چشمی جدی گرفتند.

به گزارش مرورنیوز، گروهی از هواداران خشمگین اینتر که تعدادشان حدود 40 نفر بود، تلاش کردند به خودروی ایکاردی در خارج از منزل او حمله کنند و یک بنر که روی آن پیامی تهدید‌آمیز برای مهاجم آرژانتینی نراتزوری نوشته بود را هم در معرض دید او نصب کردند.

تنش‌ در روابط میان هواداران اینتر و ایکاردی از دو سه روز پیش به اوج رسید چرا که او در کتاب شرح حالش نوشت به خاطر اهانت به گروهی از هواداران معترض نراتزوری در ماه فوریه سال 2015، به قهرمان رختکن اینتر تبدیل شده است.

هواداران متعصب اینتر موسوم به هواداران «قوس شمالی» (ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا)، ایکاردی را به دروغ گفتن درباره بخش‌هایی از داستان درگیری‌اش با آنها، متهم کرده‌اند. در همین حال ایکاردی در اینستاگرام تأیید کرده که به یکی از اعضای باشگاه اینتر گفته که اگر هواداران بخواهند به او حمله کنند، 100 خلافکار از آرژانتین را مأمور خواهد کرد تا همه کسانی که قصد تعرض به او را دارند را به قتل برسانند.

به نظر می‌رسد شرایط حالا از کنترل خارج شده چرا که هواداران اینتر اولین حمله‌شان را علیه ایکاردی ترتیب دادند. آنها روی بنری که در اطراف خانه ایکاردی نصب کرده‌اند، نوشته‌اند: ما اینجا هستیم....زمانی که دوستان آرژانیتنی‌ات برسند، به ما هشدار می‌دهی یا می‌خواهی مثل بزدل‌ها به ما حمله کنی؟

در همین حال شبکه تلویزیونی «7گلد» گزارش کرده که در حدود 40 هوادار متعصب و خشمگین اینتر بعد از باخت خانگی 2 بر یک این تیم برابر کالیاری که در آن ایکاردی یک پنالتی را هم خراب کرد، خودشان را به خانه او رسانده‌اند و به محض رسیدن مهاجم آرژانتینی تیم‌شان سعی کردند به سوی خودروی او حمله کنند اما  دخالت یک مأمور مسلح پلیس ایتالیا برای محافظت از ایکاردی اجازه نداد درگیری شکل بگیرد.

وندا نارا، همسر و مدیربرنامه‌های ایکاردی درباره این اتفاق به سایت «اف‌سی‌اینتر1908» گفت: «وقتی مائورو به خانه برگشت، هیچ اتفاقی رخ نداد. ما بدون هیچ مزاحمتی به خانه‌مان برگشتیم.»

باشگاه اینتر اعلام کرده که امروز با ایکاردی جلسه برگزار خواهد کرد و احتمالاً بازوبند کاپیتانی تیم را از او پس خواهد گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز