سرمربی تیم فوتبال میلان پس از پیروزی خارج از خانه شاگردانش برابر کیه‌وو در هفته هشتم سری A، از امیدوار شدنش به کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی برای فصل آینده خبر داد.

به گزارش مرورنیوز، تیم فوتبال میلان شب گذشته (یکشنبه) پنجمین پیروزی‌اش در این فصل از رقابت‌های سری A را با نتیجه 3 بر یک در خانه کیه‌وو کسب کرد و 16 امتیازی شد تا به رده سوم جدول صعود کند. میلان که تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به رم در رده سوم قرار دارد، اکنون در فاصله پنج امتیازی یوونتوس صدرنشین است و این جایگاه سرمربی روسونری را به پایان فصل خوش‌بین کرده است.

مونتلا در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: کیه‌وو شروعی خوب داشت، اما بازی ما به اندازه کافی روان نبود و به همین دلیل از شروع کارمان راضی نیستم. در نیمه دوم اما به نظر من میلان آنقدر خوب بازی کرد که شایسته کسب پیروزی باشد اگرچه ما می‌توانستیم خیلی زودتر، تکلیف بازی را مشخص کنیم. یک پیروزی را که شایسته‌اش بودیم برابر کیه‌وویی فوق‌العاده که برای ما دردسرهای زیادی ساخت، کسب کردیم.

مونتلا در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا به کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده امیدوار است، تأکید کرد: بله. من حالا می‌توانم هوای اروپا را استشمام کنم. شنبه ما برابر یوونتوسی بازی می‌کنیم که یکی از بهترین تیم‌های اروپاست. آیا این نبردی برای تصاحب اسکودتوست؟ برخی شرایط خاص به نفع ما نیست. ما می‌خواهیم دور از هیاهو و با آرامش به کارمان ادامه دهیم.

مهاجم پیشین رم عنوان کرد: میلان مدت طولانی از رقابت‌های اروپایی دور بوده است. من می‌بینیم که الان چطور لبخند روی لبان بازیکنانم می‌نشیند و آنها به لطف نتایجی که گرفته‌ایم، چگونه اعتمادبه‌نفس گرفته‌اند.

با مصدومیت کاپیتان میلان، ریکارد مونتولیوو که شش ماه خانه‌نشین خواهد بود، مونتلا از مانوئل لوکاتلی به‌عنوان بازیساز جدید تیمش استفاده می‌کند. او در این باره هم اظهار داشت: لوکاتلی عملکرد خوبی داشت، اما لازم است که از ترسش کم کند. در مجموع اما او یک بازی هوشمندانه را انجام و نشان داد که برای تیم یک مهره با ارزش است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز