مدافع تیم فوتبال نفت تهران به این نکته اذعان کرد که پرسپولیس در مصاف با این تیم عملکرد بهتری داشته و مستحق برد بوده است.

به گزارش مرورنیوز، احمد آل‌نعمه در مورد شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیسی‌ها خیلی بهتر از ما بازی کردند و مستحق برد بودند. البته پنالتی زودهنگام شیرازه تیم ما را از هم پاشید و بازیکنان هم عصبی شدند، در ضمن گل دوم را هم بد خوردیم و بی‌تجربه عمل کردیم. ما نباید این‌طور گل بخوریم و باید ضعف‌های خود را پوشش بدهیم.

وی ادامه داد: داور هم برای قضاوت این بازی تمرکز لازم را نداشت و یک پنالتی ما نادیده گرفته شد. اگر آن پنالتی به سود ما گرفته می‌شد شاید به پرسپولیس نمی‌باختیم و شانس تساوی هم وجود داشت. با این حال بازی را باختیم و باید به فکر جبران این باخت در مسابقات بعدی باشیم.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران درباره مشکلات مالی این باشگاه تأکید کرد: اکثر بازیکنان پول نگرفته‌اند و مسئولان باشگاه هم به قول‌شان عمل نکرده‌اند، این در حالی است که من جدا از امسال، بابت دو سال پیش هم از نفت طلب دارم. وقتی مدیریت عوض می‌شود خیلی‌ها توقع دارند شرایط تیم هم تغییر کند و پول بازیکنان را بدهند. امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز