مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: اول سعی می‌کنم بازیکن مؤثری برای پیکان باشم و بعد به فکر زدن گل‌های زیبا هستم.

به گزارش مرورنیوز، گادوین منشا در رابطه با دیدار تیمش برابر نفت آبادان که منجر به برتری 3 بر 2 تیم پیکان شد، اظهار داشت: بازی خیلی جذاب و هیجان‌انگیزی بود و من این برد را به هم‌تیمی‌های خود تبریک می‌گویم.

وی افزود: این برد حاصل سخت‌کوشی و تلاش خودمان بود و ارزش بسیاری دارد. بعد از اینکه بازی به تساوی انجامید واکنش خیلی خوبی از خودمان نشان دادیم و در آخر مزد تلاش‌مان را با کسب سه امتیاز گرفتیم.

مهاجم نیجریه‌ای پیکان درباره گل زیبایی که در بازی نفت آبادان به ثمر رساند، عنوان کرد: این گل از گل‌هایی است که بعضی وقت‌ها در فوتبال اتفاق می‌افتد و خوشحالم که توانستم چنین گلی را به ثمر برسانم. هدفم در پیکان این است که اول بازیکن مؤثری برای تیمم باشم و اگر فرصت شد نمونه گلی را که به نفت آبادان زدم، به ثمر برسانم. آن گل یکی از بهترین گل‌هایی بود که در دوران فوتبالم زده‌ام.

منشا در مورد شرایطش در پیکان یادآور شد: بازی به بازی بهتر در تیم جا می‌افتم. بدون شک سعی می‌کنم در ادامه فصل گل‌های مهم‌تری را برای تیمم به ثمر برسانم. هر بازی که می‌گذرد به شناخت بیشتری از تیمم و حریفان می‌رسم و همیشه سعی‌ام بر این است که در کار گروهی شرکت کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند بتواند در لیگ ایران آقای گل شود، گفت: نمی‌دانم در ادامه فصل چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. هنوز به درک و شناخت کامل از لیگ ایران نرسیده‌ام و تیم‌های زیادی هستند که هنوز با آنها بازی نکرده‌ایم. با این حال تلاش می‌کنم گل‌های زیادی برای پیکان به ثمر برسانم.

مهاجم نیجریه‌ای پیکان در پایان راجع به آینده تیمش خاطرنشان کرد: شرایط ما نسبت به روز‌های اول فصل خیلی بهتر است و توانسته‌ایم خودمان را به تیم‌های بالای جدول نزدیک کنیم. هدف‌مان این است که بر تلاش‌مان افزوده و سخت تلاش کنیم تا جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز