رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به زمینه توسعه هرچه بیشتر فوتبال ساحلی یزد فراهم شود، گفت: یزد می‌تواند مرکز فوتبال ساحلی ایران باشد.

به گزارش مرورنیوز، مهدی تاج در مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان یزد با بیان اینکه استان یزد در زمینه فوتبال ساحلی استعداد بسیار ویژه‌ای دارد اظهار داشت: یکی از مجمع‌های بی‌حاشیه کشور مجمع هیئت فوتبال استان یزد است.

وی بیان کرد: برنامه ریزی‌ها باید به صورتی باشد که در این عرصه از فوتبال استان یزد، سرعت پیشرفت افزایش پیدا کند و شاهد موفقیت‌های بیش از پیش استان یزد در زمینه فوتبال ساحلی باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در بخش بانوان هم فوتبال یزد نشان داده که از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است و باید این ظرفیت‌ها در استان یزد شناسایی شود.

تاج با اشاره به حضور فوتبال استان یزد در لیگ دسته یک فوتبال کشور گفت: هیئت فوتبال و سایر مسئولان مرتبط با ورزش استان یزد باید تلاش کنند که فوتبال استان به سمت لیگ برتر برود.

وی تصریح کرد: هیئت‌های فوتبال در عمل فدراسیونی کوچک در استانها هستند و سیاست فدراسیون فوتبال تقویت این هیئت‌ها است و باید در این زمینه حرکت کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال استان یزد با بیان اینکه استان یزد می‌تواند به عنوان مرکز فوتبال ساحلی ایران مطرح شود، خاطرنشان کرد: هیئت فوتبال استان یزد زحمات زیادی کشیده و پیشرفتهای بسیاری کسب کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز