سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا از مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر انتقاد کرد و او را مسبب جو ملتهبی دانست که در این تیم شکل گرفته است.

به گزارش مرورنیوز، جامپیرو ونتورا می‌گوید مائورو ایکاردی مسبب متشنج شدن جو باشگاه اینتر و آشوب در میان هواداران این تیم است.

کاپیتان اینتر با ادعایی که اخیراً در کتاب شرح حالش انجام داده - وقتی گفت که اهانتش به گروهی از هواداران معترض اینتر، او را به یک قهرمان در رختکن اینتر تبدیل کرده است - خشم هواداران نراتزوری را برانگیخت و حالا کار به جایی رسیده است که طرفین یکدیگر را تهدید به مرگ کرده‌اند.

ونتورا در خصوص اوضاعی که در اینتر شکل گرفته است، به شبکه «رادیو 1» ایتالیا گفت: در اینتر همه دارند روزهای سختی را سپری می‌کنند و ایکاردی کسی است که این وضعیت را به وجود آورده است. فرانک دی‌بوئر (سرمربی اینتر) کمتر مقصر است. او تازه این فصل کارش را شروع کرده است، ضمن اینکه کار در ایتالیا برای مربیان خارجی آسان نیست. او ایتالیایی صحبت نمی‌کند و سری A را هم خوب نمی‌شناسد. دی‌بوئر زمان می‌خواهد تا حداقل بفهمد که چه اتفاقاتی رخ داده است و باید در ایتالیا چه کارهایی انجام دهد.

ونتورای 68 ساله در ادامه اشاره‌ای هم به وضعیت ماریو بالوتلی، مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال نیس داشت که به خاطر عملکرد خوبش در این فصل مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته و صحبت‌هایی درباره احتمال بازگشت او به آتزوری پس از دو سال دوری از این تیم صورت گرفته است.

سرمربی پیشین تورینو در این خصوص عنوان کرد: بالوتلی؟ او بازیکنی با پتانسیل و توانایی‌های فوق‌العاده است که البته شخصیتش مانع از شکوفایی استعدادهایش شده است. شخصیتش او را در شرایطی قرار داده است که نمی‌تواند بهترین بازی‌هایش را ارائه کند. با این حال ما هیچ فرصتی را از هیچ‌کس نگرفته‌ایم و تمام درهای ورود به تیم ملی به روی همه باز است. بالوتلی هم باید پیشرفت کند و توانایی‌هایش را در راه خدمت به تیمش نشان دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز