مسابقات چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز شنبه در شهر دهلی نو پایتخت کشور هند در حال برگزاری است.

به گزارش مرور نیوز، در وزن ٥٧ کیلوگرم رضا اطری در دور اول با نتیجه 8 بر 6 محمود جان شاوتاکوف از ازبکستان را شکست داد. وی در دور بعد مقابل یوکی تاکاهاشی از ژاپن با نتیجه 5 بر 2 شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا بتواند در جدول بازنده ها برای کسب مدال برنز به کار خود ادامه دهد.

در وزن ٦٥ کیلوگرم میثم نصیری در دور اول با نتیجه 8 بر 5 میرژان آشیروف از قزاقستان را شکست داد، وی در دور بعد مقابل باجرانگ از هند با نتیجه 7 بر 5 شکست خورد و در صورت حضور این کشتی گیر هندی در دیدار فینال، نصیری برای ادامه‌کار به گروه بازنده ها می رود.

در وزن ٧٤ کیلوگرم بهمن تیموری در دور اول با نتیجه 5 بر 5 مقابل مسلم اولایف از قرقیزستان شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.

در وزن ٩٧ کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مینوون سه او از کره جنوبی را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، شهبازی در این مرحله نااویا آکاگوما از ژاپن را با نتیجه 6 بر 2 شکست داد و راهی دیدار فینال شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز