آبی‌های لندن به مهاجم اسپانیایی خود در خصوص تکرار رفتاری مشابه به آنچه که در بازی اخیرش نشان داد، هشدار داده‌اند.

به گزارش مرورنیوز، طبق اعلام چند نشریه انگلیسی‌، باشگاه چلسی به دیه‌گو کاستا گفته که باید به سرمربی ایتالیایی‌اش، آنتونیو کونته احترام بیشتری بگذارد و تکرار رفتاری مشابه آنچه از او در جریان بازی خانگی آبی پوشان لندن برابر لسترسیتی سر زد، پذیرفتنی نیست.

کاستا که در بازی که با پیروزی 3 بر صفر چلسی برابر مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها خاتمه یافت، گل نخست تیمش را زد و در نیمه دوم بازی از آنتونیو کونته خواست که او را تعویض کند. در حالی که در ابتدا گفته می‌شد دلیل تقاضای کاستا – تفاضایی که با مخالفت کونته مواجه شد – نگرانی از دریافت پنج اخطاره شده و محرومیت از بازی بعدی تیمش در لیگ برتر برابر منچستریونایتد بوده، گروهی از نشریات انگلیسی، نوشته‌اند که دلیل درخواست او برای تعویض شد سر رفتن حوصله‌اش از شنیدن دستورات مکرر کونته در کنار زمین بوده است.

یکی از آنها نشریه تلگراف است که نوشته کاستا از نحوه مربیگری کونته در چلسی و داد و فریاد‌های مکرر او در کنار زمین بازی ناراضی است. نشریه میرر هم نوشته که دلیل ناراحتی کاستا، عصبانیت او از مورد انتقاد واقع شدنش از سوی کونته است. دیلی‌میل هم نوشت که کاستا معتقد بوده کونته باید او را از میدان بیرون بیاورد چون او به اندازه کافی خوب بازی نکرده است.

با اینکه کونته پس از بازی تأکید کرد با کاستا مشکلی ندارد و از تقاضای او برای تعویض شدن ناراحت نیست، برخی گزارش‌ها در رسانه‌های انگلیسی حاکی از آن است که ژست مهاجم پیشین اتلتیکومادرید درجریان بازی برابر لسترسیتی به مذاق مدیران باشگاه چلسی خوش نیامده و به همین دلیل آنها به این بازیکن 28 ساله در خصوص تکرار چنین رفتارهایی در بازی‌های آینده هشدار داده‌اند.

این اولین باری نیست که کاستا در چلسی با سرمربیانش درگیر می‌شود. او فصل گذشته نیز به دلیل پرتاب کاورش به سمت ژوزه مورینیو در جریان یکی از بازی‌های چلسی، مجازات شد. مورینیو پس از آن اتفاق، کاستا را برای بازی‌های چلسی برابر تاتنهام و بورنموث در لیگ برتر به میدان نفرستاد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز