مشکلات رشته توپی هندبال بر سر علیرضا رحیمی رییس چندماهه فدراسیون آوار شده است و باید دید، که آیا او می تواند بر این مشکلات فائق آید و در این پست ماندنی خواهد شد یا خیر؟

به گزارش مرور نیوز، هندبالیست ها و خانواده هندبال ایران علیرضا رحیمی را ناجی هندبال خواندند و با اکثریت آرا، او را بر مسند ریاست فدراسیون نشاندند تا هندبال ایران دوباره به اوج خود برسد. علیرضا رحیمی هم از بدو ورودش تغییری در بدنه این فدراسیون انجام نداد و تنها دبیری جوان و از جنس هندبال را برای این رشته انتخاب کرد.

فدراسیون هندبال ایران در سال های اخیر وضعیت خوبی نداشته است و مشکلات زیادی گریبانگیر این رشته ورزشی شده است. ناکامی تیم های ملی در تمامی رده ها، برگزاری لیگ های نامنظم، پایین آمدن سقف قرارداد بازیکنان، نبود تیم ملی در رده های پایه و بزرگسالان، حاضر نشدن تیم ملی در مسابقات کشورهای اسلامی، همه و همه نشان دهنده نابسامانی در چند سال گذشته هندبال ایران است. انصراف تیم ملی دختران جوان از مسابقات آسیایی و  جریمه های پیش رویش، همچنین عدم آمادگی تیم دختران نوجوان و نرفتن به مسابقات آسیایی به ناکامی های این رشته اضافه کرد.

این ناکامی‌ها از یک‌سو و باقی ماندن بدهی‌های کلان داخلی و خارجی از سوی دیگر کار را برای "رحیمی" رییس سه ماهه فدراسیون سخت کرده است. بدهی سه میلیاردی داخلی و بدهی چندین هزار دلاری به کنفدراسیون آسیا عرصه را بر رییس پرسابقه تنگ کرده است تا جایی که شنیده‌ها حاکی از این است که او از شنبه ششم خردادماه در فدراسیون حاضر نشده است.

هرچند که این مشکلات و بدهی‌ها از دوران قبل به این فدراسیون تحمیل شده است اما، اکنون رحیمی باید پاسخگوی این مشکلات باشد و با آن ها مقابله کند. حال باید دید که آیا او می تواند با این مشکلات کنار آید یا عطای ریاست فدراسیون را به لقایش خواهد بخشید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز