سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی تأکید کرد که باخت سنگین تیمش مقابل آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا بدترین باختی نبوده که او در دوران مربیگری‌اش متحمل شده است.

به گزارش مرورنیوز، با وجود شکست 4 بر صفر تیم فوتبال منچسترسیتی در خانه بارسلونا که شب گذشته در دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه نیوکمپ به ثبت رسید پپ گواردیولا تأکید کرد که این سنگین‌ترین باخت دوران مربیگری‌اش نبوده است.

مجموعه‌ای از اشتباهات فردی و تیمی سبب شدند که گواردیولا متحمل سنگین‌ترین شکست خود از زمان قبول هدایت منچسترسیتی تا کنون شود، اما او معتقد است شکستی که دو سال پیش در لیگ قهرمانان اروپا متحمل شد از این هم بدتر بوده است.

بایرن مونیخ دو سال پیش در اولین فصلی که پپ گواردیولا هدایتش را برعهده داشت، در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 4 بر صفر به رئال مادرید باخت و به اعتقاد گواردیولا آن بدترین شکستی بوده است که به‌عنوان یک سرمربی متحمل شده است.

وی گفت: بدترین باخت دوران مربیگری من در بایرن مونیخ برابر مادرید بود. این باختی بود که همه چیز دست به دست هم داد تا رقم بخورد و اشتباهاتی که من با انتخاب بازیکنان ترکیب اصلی‌ام مرتکب شدم نیز در آن تأثیرگذار بود.

گواردیولا افزود: در باختی که با بایرن مونیخ برابر رئال داشتیم، ما حتی موقعیت گل هم نمی‌ساختیم، اما در این بازی ما موقعیت گلزنی داشتیم و حداقل یک یا دو گل می‌توانستیم به بارسلونا بزنیم. با این حال بارسلونا تیمی است که می‌تواند شما را مجازات کند، چون کیفیت بازی‌اش واقعاً بالاست. ما همه کار کردیم، جز گلزنی.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز