سرمربی سایپا ضمن انتقاد از مطرح شدن بحث اولتیماتوم برای او می گوید که برای خودش در فوتبال کیسه ندوخته است.

به گزارش مرورنیوز،، حسین فرکی که شاگردان او در هفته نهم لیگ برتر باید به مصاف استقلال تهران بروند، با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

ارزیابی از بازی؟

بازی با استقلال بازی با یکی از تیم های بزرگ و پر افتخار کشور است. ما در این بازی به عنوان مهمان باید در ورزشگاه آزادی برابر استقلال قرار بگیریم. هر دو تیم از شرایطی که اکنون دارند، راضی نیستند اما این دیدار می تواند برای برنده یک موقعیت مناسب باشد. از هفته گذشته دور جدید بازی ها بعد از موفقیت های تیم ملی آغاز شد. پیش بینی می کردیم حرکت رو به جلو نسبت به گذشته داشته باشیم و بازی با تراکتورسازی نشان داد که بچه ها از تعطیلات خوب استفاده کردند. البته نتوانستیم در این بازی سه امتیاز را کسب کنیم که بخش مهم آن به بی دقتی و بد شانسی باز می گردد. بازی خوب بچه ها برای ما نوید دهنده روزهای خوب است و امیدواریم در دیدار با استقلال و بازی سپاهان این روند رو به جلو را ادامه بدهیم و از شرایطی که اکنون داریم بهتر باشیم. استقلال تیم قابل احترامی است و بازیکنان خوبی جذب کرده اما شروع خوبی نداشتند. بعد از دو برد هفته های گذشته از نظر جمع آوری امتیاز شرایط خوبی را پیدا کردند. با تمام احترامی که برای استقلال قائل هستیم در این دیدار به دنبال سه امتیاز هستیم و امیدوارم به این سه امتیاز دست پیدا کنیم.

 

اولتیماتوم برای کسب سه امتیاز؟

هیچ اولتیماتومی مطرح نشده و من نیز تاسف می خورم وقتی این سوال ها در این شرایط مطرح می شود. انتظار می رود برای این سوالات یک منطقی را سر لوحه کار قرار دهیم. این سوال ها جنبه رسانه ای دارد و من هم احترام قائل هستم اما خواهش می کنم رسانه ها فضا را برای تیم ها و رسانه ها آرام بکنند. این صحبت ها واقعیت ندارد و آقای درویشی سفر کربلا بودند. ایشان همیشه از ما حمایت کردند و من هم تلاش می کنم تا تضمین کننده موفقیت سایپا باشم. این سوال ها فضا را تحت تاثیر قرار می دهد که اصلا خوب نیست. تغییر مربی شاید نتیجه عکس بدهد که البته این موضوع در سپاهان رخ داد. وقتی این سوال مطرح می شد مجبور به بحث می شویم اما خواهش من این است که اول یک اتفاقی رخ بدهد و بعد از آن مورد بررسی قرار دهیم. تا به امروز هیچ بحثی نشده و این موضوع مربوط به رسانه ها است. مسیر زندگی من بدون توجه به این بودن ها و نبودن ها رخ می دهد و وقتی نیستم نمی روم در ورزشگاه بازی تماشا کنم. ترجیح می دهم دنبال من بیایند تا من دنبال آن ها بروم. تفاوت ما با تیم چهار جدول سه امتیاز است و وقتی با یک برد و باخت می شود به رتبه های بالای جدول رسید جای تعجب دارد که چرا این سوال ها را مطرح می کنند. در لیگی که بعد از هر سه بازی، تعطیلات داریم، باید از مربیان حمایت بشود. من برای خودم در فوتبال کیسه ای ندوختم و از شما می خواهم با یک روند اصولی و منطقی پیش برویم.

 

استعفای وزیر؟

به وزیر ورزش خسته نباشید می گویم زیرا ایشان آمده بودند به ورزش کمک بکنند. این داستان برای ورزش نیست و خیلی جاهای دیگر اتفاق می افتد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز