در میان تعجب همگان، سرخو آگوئرو مهاجم گلزن و آرژانتینی منچسترسیتی در دیدار دیشب تیمش برابر بارسا بازی را از روی نیمکت آغاز کرد.

به گزارش مرورنیوز، منچسترسیتی دیشب با نتیجه سنگین 0-4 برابر بارسلونا شکست خورد تا کار دشواری برای صدرنشینی در گروه خود در پیش رو ببیند.

همانطور که گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی بعد از شکست سنگین تیمش برابر بارسلونا گفت، آگوئرو مشکلی برای حضور در میدان نداشته و تصمیم نیمکت نشینی او به دلیل مسائل تاکتیکی و از سوی سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی بوده است.

در واقع هدف گواردیولا از این تصمیم، استفاده از یک شماره 9 کاذب در سیستم 1-3-2-4 بوده است که شاید آگوئرو خیلی در این پست تخصصی ندارد و گواردیولا ترجیح داد که از بازیکنی با خصوصیات دفاعی بیشتر استفاده کرده و میانه میدان را شلوغ تر کند تا از این طریق، در مقابل بازی سازی مدافعان و هافبک های بارسلونا از عقب ایستادگی کند. البته به نظر می رسد خیلی هم تصمیم سرمربی سابق بارسلونا کارساز نبود و این تیم نتوانست مانع خلق موقعیت حریف  شود.

البته بدون شک یکی از اصلی ترین دلایل شکست سنگین سیتیزن ها، اشتباهات مرگبار خط دفاعی و سنگربان این تیم بود که نقش مهمی در رقم خوردن این تراژدی ایفا کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز