سرمربی تیم فوتبال نفت تهران از تلاش شاگردانش در دیدار با ذوب‌آهن تمجید کرد و گفت که آنها به حق خود رسیده‌اند.

به گزارش مرورنیوز،علی دایی در نشست خبری پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی خوبی بود. بازیکنان تیم ما مردانه جنگیدند و در دقایق آخر به حق‌مان رسیدیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم. در نیمه اول بازی برابر بود و حریف روی ضدحمله تمرکز داشت، اما در نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار گرفتیم و نتیجه را برگرداندیدم.

وی افزود: به نظر من داور یک پنالتی برای ما نگرفت، اما خدا را شکر با همه سختی‌ها توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در واکنش به طرح پرسشی پیرامون مشکلات مالی این باشگاه عنوان کرد: مدتی است که دچار مشکلات مالی هستیم و به هیچ عنوان طبق جدول‌بندی که در ابتدای فصل مقرر شده بود، قول‌های مدیران باشگاه عملی نشده است. ما از این حیث بسیار عقب هستیم. بازیکنانم با وجود این مشکلات با عشق کار می‌کنند، اما متأسفانه تیمم درگیر مسائل ساده است. شاید تنها تیمی هستیم که فقط 20 درصد از مطالبات مربیان و بازیکنانش پرداخت شده است. 

دایی در ادامه از مدیران باشگاه نفت خواست مسائل مالی را جدی‌تر بگیرند و گفت: تیم ما در شرایط فعلی به حمایت نیاز دارد. در بازی‌های گذشته بچه‌های تیمم بی‌حوصله بودند و آن‌طور که باید و شاید با جوان و دل کار نکردند که این مسئله طبیعی است. تیم ما با مشکلات مالی دست به گریبان است و بروز چنین مشکلاتی برای آن طبیعی است. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز