رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: مرفاوی یکی از مربیان با اخلاق است اما امروز شاهد بیان کلماتی از سوی این مربی بودیم که اصلا قابل درک نیست.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، غلامرضا بهروان در واکنش به اظهارات صمد مرفاوی علیه مسئولان سازمان لیگ گفت: من برای همه مربیان از جمله صمد مرفاوی احترام قائل هستم. مرفاوی یکی از مربیان با اخلاق و متین فوتبال ایران است اما امروز شاهد بیان کلماتی از سوی این مربی بودیم که اصلا قابل درک نبود. ایشان بهتر است سعه صدر داشته باشند. فوتبال برد و باخت دارد. البته خود مرفاوی بعد از شکست تیم حریف را مستحق برد دانسته بود اما نمی‌دانم چه شده که امروز مسئول باخت صبای قم سازمان لیگ و مسئولان کمیته مسابقات شده‌اند؟

وی افزود: برای همه باشگاه‌ها احترام قائل هستیم. با همه باشگاه‌ها نیز در تعامل بوده و هستیم. این برنامه را هم سال گذشته به همه باشگاه‌ها ارائه کردیم و دو برنامه پیشنهادی به باشگاه‌ها دادیم و خود باشگاه‌ها این برنامه را تایید کردند. البته آن زمان صمد مرفاوی در باشگاه صبای قم سمتی نداشت با این حال برنامه به تایید باشگاه‌ها رسیده و درست نیست که ناکامی باشگاه‌ها را به برنامه لیگ نسبت بدهند. بهتر است هرکسی در حیطه مسئولیتی که دارد فعالیت کند و درباره مسئولیت‌های خودش هم اظهار نظر داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز