مدیر اجرایی باشگاه بایرن‌مونیخ از سیاستی که باشگاه‌های انگلیسی در بازار نقل و انتقالات در پیش گرفته‌اند، انتقاد کرد.

به گزارش مرور نیوز،کارل هاینتس رومنیگه در یادداشتی که به نقل از وی در شماره اخیر مجله رسمی باشگاه بایرن‌مونیخ منتشر شده، در انتقاد از سیاست‌های باشگاه‌های انگلیسی در بازار نقل و انتقالات گفت: ما در بایرن‌مونیخ به دنبال این نیستیم که مثل باشگاه‌های انگلیسی بازیکنان 10-11 ساله به خدمت بگیریم، چیزی که مصداق آدم‌ربایی است و به شخصه نگرانی اخلاقی از این بابت دارم.

وی در ادامه یادداشتش با اشاره به اینکه باشگاه بایرن‌مونیخ ارتباطش را در زمینه کار با جوانان از لحاظ ملی و بین‌المللی از دست داده، نوشته است: در جهت‌گیری دوباره کار در زمینه فوتبال پایه هم نباید از انگلیسی‌ها الگوبرداری کنیم. ما در بایرن تنها از بازیکنان بالای 14 سال استفاده خواهیم کرد و تمرکزمان هم روی نوجوانان و جوانان آلمانی و به خصوص باواریایی‌هاست. ترجیح می‌دهیم استعدادهای‌مان از روزنهایم (شهری در ایالت باواریای آلمان) سر در بیاورند تا از ریوی برزیل!

مدیر اجرایی باشگاه بایرن‌مونیخ در بخش پایانی یادداشت خود با اشاره به تساوی 2 بر 2 باواریایی‌ها برابر اینتراخت فرانکفورت، عنوان کرده است: البته که از نتیجه آخرین بازی‌مان در بوندس‌لیگا رضایت نداریم، برای همین در بازی شنبه‌مان برابر بورسیا مونشن‌گلادباخ به دنبال گرفتن نتیجه لازم هستیم. حقیقت این است که بازی آسانی در پیش نداریم، اما آنها را از سال گذشته به خوبی می‌شناسیم.

بایرن‌مونیخ در حال حاضر با 17 امتیاز صدرنشین بوندس‌لیگاست و تیم‌های اف‌سی کلن و راسنبال اسپورت لایپزیگ هر یک با 15 امتیاز در تعقیب مدافع عنوان قهرمانی هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز