سرمربی تیم سپاهان می گوید که به خاطر علاقه ای که به محرم در سپاهان وجود دارد، تمرکز تیم با خداحافظی او به هم خورده است.

به گزارش مرورنیوز، عبدالله ویسی بعد از پیروزی دو بریک تیمش مقابل سیاه‌جامگان در نشست خبری حاضر شد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران شد.

بازیکنانم با همه وجود دویدند

با توجه به اینکه در دو بازی امتیاز نگرفتیم بازیکنان با همه وجود دویدند تا سه امتیاز را کسب کنند به بازیکنان و هواداران واقعی تیم تبریک می‌گویم امیدوارم هواداران از ما حمایت کنند تا تیم به جایگاه واقعی خود برسد.

بازیکنانم جوان هستند

تیم ما درست است که از نظر روحی و روانی مشکل دارد اما بازیکنانم جوان هستند و به شرایط آرمانی برگشته‌اند هرچند که سخت است. بازیکنانم قطعا بهتر می‌شوند من خودم در سپاهان بازی کردم و می‌دانم که بازی کردن در تیمی مثل سپاهان چقدر سخت است. همه هواداران از این تیم برد و قهرمانی می‌خواهند.

با کاظمی صمیمی‌تر شده ام

من وقتی بازیکن سپاهان بودم کاظمی سرمربی ما بود. به هر حال من در لیست او نبودم و نظرش برای من قابل احترام. از آن به بعد هم با هم صمیمی تر شدیم و حرف من همین است که بازیکنان با مربیان همین گونه باشند.

نویدکیا را دوست داریم که می‌گوییم تمرکز تیم به هم ریخته

وقتی خوب بازی می‌کنی ببرید، بد بازی کنید ببرید و تماشاگران تشویقت کنند باید این موضوع را هم یاد بگیریم که اگر تیم می بازد بازیکنانش تمام تلاششان را کرده‌اند اما اینکه یکسری از هواداران حرف بد به بازیکنان بزنند اصلا خوب نیست. همه ما سعی می‌کنیم که هواداران را خوشحال کنیم. اما گاهی این اتفاق رخ نمی‌دهد البته یک چیز را هم باید بگویم و آن این است که من در کنفرانس خبری گفتم اینکه محرم نویدکیا می‌خواهد از فوتبال خداحافظی کند تمرکز تیم ما را به هم زده به این دلیل بوده که او را دوست داریم و دوست نداشتیم از پیش ما برود.

قلم خبرنگاران باید خوب کار کند

یکسری از شما خبرنگاران رفتید از محرم مصاحبه گرفتید و در آن عنوان کردید که من گفته‌ام محرم مقصر باخت ما بوده است که این خوب نیست. چیزی که من می گویم را شما باید بنویسید قلم شما باید خوب کار کند. انتظار ما این است که رسانه‌ها انتقاد سازنده انجام دهند اما اینکه من یک چیز بگویم و شما یک چیز دیگر بنویسید خوب نیست. همه ما باید با عدالت پیش برویم. این که به طور مثال من بگویم یک خبرنگار خوب نیست به منزله همه خبرنگاران نیست و نباید به بقیه بر بخورد. هر چند که قلم شما برای من قابل احترام است.

داوری هم می تواند مثل یک مربی اشتباه کند

باید با آقای اخوان که سرپرست تیم است در این باره صحبت کنم او این مسائل را می‌داند اما این را بگویم که من هیچ گاه علیه داور حتی در بدترین شرایط هم صحبت نکردم والان هم چون فیلم بازی را ندیدم درباره داوری اظهارنظر نمی‌کنم اما به هر حال داور هم مثل مربیان و بازیکنان اشتباه می‌کند همان طور که شاید یک مربی در چیدن ارنج اشتباه کند. قطعا اگر یک داور اشتباه می‌کند این اشتباه به ضرر تیم‌های دیگر هم خواهد بود.

همینکه سیدجلال عذرخواهی کرده کفایت می کند

سید جلال یک بازیکن ملی است و ما او را دوست داریم. سید جلال با من رفیق است و باید به او احترام بگذاریم همین که عذرخواهی کرده کفایت می‌کند.

امروز همه با هم حمله کردیم و همه با هم دفاع

اگر گفتم در کار دفاعی خوب نیستیم منظورم فقط به خط دفاع نبوده بلکه به کل تیم دفاعی را گفتم. امروز همه بازیکنان تیم ما با هم حمله کردند و با هم دفاع کردند و می‌توانم بگویم بالای 11 کیلومتر دویده‌اند و این خیلی زیبا بود.

در نقش جهان هوادار بیشتری خواهیم داشت

بازی بعدی ما در نقش جهان انجام می‌شود و قطعا هواداران بهتر می‌توانند به استادیوم بیایند. البته آنهایی که باید به استادیوم بیایند می‌آیند اما این را هم در نظر بگیرید که شبکه های استانی بازی‌ها را پخش می‌کنند و این مسائل دخیل است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز