سرمربی تیم پیکان می گوید بازیکنان این تیم اشتیاق زیادی برای باز کردن دروازه حریف داشتند و این موضوع را نقطه قوت تیمش می داند.

به گزارش مرورنیوز، مجید جلالی در نشست مطبوعاتی پس از بازی تیمش در برابر پدیده گفت: خوشحالم از داشتن چنین تیمی که با دقت طراحی و تدبیر تیمی را در زمین پیاده می کنند، از همه بازیکنانم ممنونم، آنها با اشتیاق در طول هفته به تمرین پرداختند و هم در بازی امروز حاضر شدند، من به همه آنها امیدوارم.

وی ادامه داد: امروز بازی سختی در برابر پدیده داشتیم، ما امروز در مقابل تیمی قرار گرفتیم که خیلی قلدر بازی می کرد و در تمام بازی حتی یک اشتباه هم نداشت. نیمه دوم ما توانستیم بازی را کنترل و در اختیار در بیاوریم و هنوز نمی دانم سجاد آشوری چطور نتوانست آن توپ را به گل تبدیل کند. 

جلالی در رابطه با داوری این بازی گفت: داوری این بازی هم خوب بود، اجازه بدهید چیز خاصی در این رابطه نگویم، داور این بازی، از داوران جوان و مستعد فوتبال ایران است و در این بازی هم مشکل خاصی نداشت.

او در رابطه با تیمش گفت: ما تیمی هستیم که می خواهیم به ثبات برسیم، برنامه امسال ما این است که هم در جدول رده بندی و هم در نوع بازی مان به ثبات کامل برسیم. ما هرچقدر زودتر که بتوانیم به ثبات برسیم می توانیم به اهداف بعدی مان فکر و برای آن برنامه ریزی کنیم.

سرمربی پیکانی ها در ادامه گفت: اشتیاق بازیکنان ما برای برنده شدن را می توانم نقطه قوت تیمم بدانیم، هرچقدر که به پایان بازی نزدیک می شدیم هم اشتیاق بازیکنان مان بیشتر می شد، حریف مان تا پایان بازی هیچ اشتباهی نکرد تا ما بتوانیم از آن استفاده کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز