سرمربی پدیده ای ها معتقد است بیش از اندازه روی برخی از بازیکنان این تیم حساب باز کرده است و از این به بعد روند دیگری را در پیش خواهد گرفت.

به گزارش مرورنیوز، رضا مهاجری پس از پایان بازی تیمش در برابر پیکان در نشست مطبوعاتی گفت: متاسفانه در دیدار امروز خط حمله تیم ما راضی کننده بازی نکرد، از این اتفاق و اینکه موقعیت های تیم ما توسط خط حمله از دست می رود ناراحت می شوم، موقعیت های خوبی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم، شما وقتی می بینید یوسفی آن طور کار می کند و موقعیت خوبی ایجاد می شود متاسفانه استفاده نمی شود ناراحت کننده است.

وی که از این موضوع ناراحت بود ادامه داد: ما روی بعضی از بازیکنان مان بیش از حد تکیه کرده ایم ولی از این به بعد این طور نخواهد بود و در بازی های آینده فکر دیگری خواهیم کرد، با این حال من به بازیکنانم به ویژه بازیکنان دفاعی خسته نباشید می گوید.

مهاجری ادامه داد: ما در بازی قبلی شرایط خوبی را داشتیم و امروز هم در برابر پیکانی بازی کردیم که دو هفته اخیر را با 6 گل به پیروزی رسیده بود، ما به این تیم یک موقعیت هم ندادیم، آنها تنها یک بار سانتر کردند و یک شوت به دروازه ما زدند.

وی ادامه داد: بازیکن ضربه نهایی را درست نمی زند و موقعیت خوبی را از دست می دهد حال وقتی مربی این بازیکن را بیرون می گذارد هزار و یک حرف و حدیث و مشکل پیش می آید. امروز نه از سوبا و نه از شاکری و نه از زامهران راضی نیستم. چرا که رحمان احمدی حتی یک واکنش هم نداشت و این نشان می‌دهد که ما یک ضربه به سمت چارچوب پیکان نزدیم. این اشکال از من است که این بازیکنان را انتخاب کردم و مطمئن باشید این مسائل درست می‌شود.

مهاجری در مورد داوری بازی افزود: به نظرم داور بازی مشکل خاصی نداشت، البته او دو سه اشتباه داشت اما ما باید در این رابطه خویشتن دار باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز