بازی تیم‌های ایران و سوئد از دقایقی پیش آغاز شده و تیم میزبان در ورزشگاه گوته‌بورگتا تا دقیقه 70 با 7 گل از ایران پیش افتاده است.

به گزارش مرور نیوز، این گل توسط لارسن بازیکن شماره 15 سوئد در دقیقه 4 به ثمر رسید و گل های بعدی در دقایق 14، 16 و 23 وارد دروازه ایران شده است. گل دوم و چهارم سوئد توسط اریکسون و گل سوم نیز توسط شاگ به ثمر رسیده است. در ادامه نیز شاگ دو بار دیگر و در دقایق 33 و 45 و اریکسون در اوقات اضافی نیمه اول گلزنی کرد تا سوئد با برتری 7 گله به رختکن برود.

در نیمه دوم، از تب و تاب نیمه اول کاسته شد و روند بازی کمی متعادل تر شد. بازی تا دقیقه 82 با همان برتری 7 گله به سوئد تیم میزبان در جریان است.

این در شرایطی است که برخی سایت‌های آنالیز و آمار و ارقام پیش‌بینی کرده‌اند که تیم سوئد، نایب قهرمان المپیک ریو با اختلاف گل فراوان تیم ایران را شکست خواهد داد. آب‌وهوای شهر گوته‌بورگ بارانی است.

البته همانگونه که روزنامه نگار روزنامه معتبر اکسپرسن در رابطه با این بازی اشاره کرده است، نتیجه حاصل شده در پایان دیدار در اولویت نیست و برگزاری این مسابقه اهمیت بسیار بالاتری از نتیجه آن دارد. قطعا تاثیرات مثبت چنین دیدارهایی در کسب تجربه و کاهش واهمه از روبرو شدن با تیم های بزرگ در آینده در روند ملی پوشان بانوان ایران مشخص خواهد شد.

در انتهای بازی، با توجه به عدم اهمیت نتیجه این دیدار دوستانه، بازیکنان با روحیه ای خوب عکسی به یادگار گرفتند.

از نکات جالب این دیدار، ورود جیمی جامپ سوئدی با پرچم این کشور و ایجاد وقفه در خلال دیدار تیم ملی بانوان ایران و سوئد است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز