لوییس انریکه، سرمربی اسپانیایی بارسلونا اعتراف کرد که خبر تمدید قرارداد نیمار، نشان دهنده اتحاد و ارزش فرآیند گروهی در تیم بارسلونا است.

به گزارش مرورنیوز، علیرغم اخبار زیاد در رابطه با پیشنهادهای گزاف از رئال مارید، پی اس جی و منچستریونایتد، نیمار امروز قرارداد خود را تا سال 2021  با بلوگرانا تمدید کرد.

تمدید قرارداد نیمار: خبر تمدید نیمار بسیار خوشحال کننده بود و این اتفاق موید توانایی ها و رضایت او از ماندن و تلاش کنار دیگر بازیکنان برای پیروزی های جدید است. اخبارهایی که در رابطه با تمدید قرارد باشد بسیار خوشحال کننده است و مرا به آینده خوش بین می کند. من معتقدم که حتی با حضور تعداد زیادی از ستارگان بزرگ، تنها کار گروهی منتج به موفقیت خواهد شد و بر خلاف بسیاری از تیم های بزرگ، این اعتفاد سالهاست که در بارسلونا وجود دارد.

اهدای کفش طلا به لوییس سوارز و تشکر او از هم تیمی هایش:یک بازیکن علاقمند است تا موفقیت های خود را با هم تیمی هایش تقسیم کند و این رفتار برای من بسیار شگفت انگیز است. شب بسیار خوبی را تجربه کردیم و من امیدوارم از این دست اتفاقات در آینده نیز به کرات رخ دهد.

روند فوق العاده مسی:اگر مسی در چنین شرایطی باشد، هیچ راهی برای متوقف کردن او وجود ندارد. ما هنوز تیمی را ندیده ایم که بتواند مانع درخشش وی شود.

دیدار برابر والنسیا: با تیم ناشناخته ای بازی داریم زیرا پراندلی تازه به این تیم اضافه شده است و امکان تغییر بسیاری از مسائل در روند بازی این تیم وجود دارد که این موضوع می تواند کار ما را دشوار سازد. بازی کردن در برابر والنسیا در مستایا و مقابل هواداران این تیم همیشه دشوار بوده است و من انتظار یک بازی تاکتیکی و دشوار را دارم اما از ابتدای فصل، تنها هدف ما کسب 3 امتیاز در همه دیدارها است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز