تیته، سرمربی تیم ملی برزیل معتقد است که نیمار باید از لحاظ رفتاری رشد کند و دیگر اجازه تکرار اتفاقاتی که منجر به محرومیت وی می شود را ندهد.

به گزارش مرورنیوز، نیمار در مدت اخیر بازی های زیادی را به علت محرومیت از دست داده و تیته از او خواسته تا رفتار بهتری را از خود بروز دهد.

رفتار نیمار در تیم ملی: آیا شما می دانید که من شاید نزدیک به 10 بار در رابطه با تعویض نیمار در دیدار برابر بولوی فکر کردم. اما این پروسه ای برای به بلوغ رسیدن این بازیکن بزرگ است. بارها به نیمار گفته ام که کارت گرفتن را فراموش کرده و تلاش کند تا توانایی های خود در زمینه گلزنی و تکنیک فردی را به رخ حریفان بکشد. من اطمینان دارم که نیمار باشگاه مناسبی را برای بازی کردن انتخاب کرده و در آنجا پیشرفت خواهد کرد. به خاطر تکنیک بالای نیمار، بازیکنان حریف خیلی روی او خطا می کند اما او باید طریقه برخورد با این موضوع را فرا بگیرد.

دیدار بعدی در برابر آرژانتین: تمام تمرکز ما، کسب همه امتیازات ممکن برای رسیدن به جام جهانی است و در این راه، همه پیروزی ها تنها 3 امتیاز دارد اما از نگاه رسانه ها و مردم، جدال ما در برابر آرژانتین اهمیت بالایی دارد. برای من، هدایت تیم ملی برزیل در این دیدار افتخاری است که نمی توانم آنرا با کلمات توصیف کنم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز