در پایان نیم‌فصل نخست لیگ برتر تیراندازی، نیروی زمینی ارتش در تفنگ و شرکت ملی حفاری ایران و نیروی زمینی ارتش در تپانچه در صدر ایستادند.

به گزارش مرورنیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، دیدار هفته آخر از نیم‌فصل اول لیگ برتر تیراندازی با حضور هفت تیم در غیاب تیم نیروی زمینی ارتش که در استراحت به‌سر می‌برد در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد.

این رقابت‌ها با میزبانی تیم پاس ناجا برگزار شد که در پایان مسابقات این هفته، برحسب امتیازات جدول لیگ برتر مردان در دو رشته تفنگ و تپانچه، تیم نیروی زمینی ارتش در رشته تفنگ صدرنشین و اول شد و تیم‌های شرکت ملی حفاری ایران و نیروی زمینی ارتش با کسب امتیاز مساوی در تپانچه بادی به عنوان دومی رسیدند.

اما در این میان در هفته پایانی نیم‌فصل اول لیگ برتر مردان، در رشته تفنگ و تپانچه بادی، تیم‌های شرکت ملی حفاری ایران، مقاومت و پاس ناجا به عناوین برتر رسیدند.

براساس این گزارش، در انفرادی تفنگ بادی پس از شلیک 20 تیر در فینال، مهیار صداقت از پاس ناجا در مکان اول ایستاد و هادی قره‌باغی از مقاومت در مکان دوم و امیرحسین گل‌پسند از مقاومت در مکان سوم ایستادند.

در انفرادی تپانچه بادی نیز محمدعلی پساویده از کرمان در جایگاه اول، ابراهیم رحیمی سنگری از شرکت ملی حفاری ایران در جایگاه دوم و سیدمهدی موسوی از مقاومت در جایگاه سوم قرار گرفتند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز