مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس تأیید کرد که هافبک هجومی بلژیکی تیم فوتبال زنیت سنت‌پترزبورگ روسیه به بانوی پیر ملحق خواهد شد.

به گزارش مرورنیوز، جوزپه ماروتا تأیید کرد که «اکسل ویتسل» هافبک هجومی بلژیکی تیم فوتبال زنیت سنت‌پترزبورگ به یوونتوس خواهد پیوست اما اینکه این اتفاق در ماه ژانویه رخ خواهد داد یا تابستان سال آینده، هنوز مشخص نیست.

ویتسل بازیکنی است که بانوی پیر از فصل پیش برای خرید آن تلاش کرد اما رقمی بالایی که روس‌ها می‌خواستند، قهرمان ایتالیا را از خرید او منصرف کرد.

پیش از این گفته می‌شد که یووه قصد داد تا پایان فصل صبر کند و ویتسل را بدون هزینه و به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد اما اخیراً اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه بانوی پیر قصد دارد در ماه ژانویه ویتسل را به خدمت بگیرد و بابت این جابجایی پنج میلیون یورو هم به زنیت بپردازد.

ماروتا در این خصوص گفت: ویتسل بازیکنی است که در ماه ژوئن آزاد می‌شود اما اگر زنیت حاضر به مذاکره شود، پروسه انتقال ویتسل به تورین، اتفاقی که رخ دادن آن در تابستان سال آینده قطعی است، جلو خواهد افتاد.

یکی از دلایل طولانی شدن تلاش یوونتوس برای خرید ویتسل، مذاکره همزمان بانوی پیر با پاری‌سن‌ژرمن برای خرید «بلیز متویدی» بود که ظاهراً به بن‌بست خورده است.

ماروتا در این خصوص هم عنوان کرد: انتقال متویدی از سوی پاری‌سن‌ژرمن متوقف شده است. این باشگاه نمی‌خواهد متویدی را بفروشد.

مدیر اجرایی یوونتوس در پایان تأیید کرد «استفان لیشت‌اشتاینر» هافبک سوئیسی این تیم که در پایان فصل قراردادش به پایان می‌رسد، از بیانکونری جدا خواهد شد.

او درباره بازیکنی که نامش به شیوه‌ای غیرمنتظره از فهرست بازیکنان این فصل یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا حذف شده است، گفت: او بازیکنی است که قراردادش با ما رو به پایان است و البته برایش احترم قائلیم. لیشت‌اشتاینر یک بازیکن حرفه‌ای است اما در فوتبال شما با 11 نفر بازی می‌کنید و در یوونتوس هم باید بپذیرید که گزینه‌های زیادی هستند که می‌توانند بازی کنند. امیدوارم که لیشت‌اشتاینر این موضوع را درک کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز