مهاجم ۲۸ ساله راه‌راه‌پوشان تورین برای دروازه‌بان روسونری خط‌ونشان کشید.

به گزارش مرورنیوز، تیم‌های یوونتوس و میلان از ساعت 22:15 امشب (شنبه) در مهم‌ترین بازی هفته نهم سری A ایتالیا در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان به مصاف هم می‌روند. روسونری در حال حاضر با 16 امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به رم (تیم دوم جدول رده‌بندی) در مکان سوم ایستاده و با بیانکونری صدرنشین پنج امتیاز اختلاف دارد.

باشگاه میلان در ابتکاری جالب در همکاری که باشگاه یوونتوس داشت، ارتباط تصویری بین دروازه‌بان 17 ساله خود و مهاجم آرژانتینی بانوی پیر برقرار کرد که کری‌خوانی کوتاه و جالبی بین این دو صورت گرفت.

گونزالو ایگواین 28 ساله در این ارتباط تصویری ابتدا گفت: فصل قبل دو بار با ناپولی مقابل میلان بازی کردم و موفق به گشودن دروازه دوناروما نشدم، اما امیدوارم بتوانم این بار چند گلی به وی بزنم. هنوز نمی‌دانم که چطور می‌شود این کار را کرد، اما امیدوارم در بازی امشب موفق به گشودن دروازه میلان شویم و به پیروزی برسیم.

جی‌جی دوناروما هم در پاسخ به مهاجم آرژانتینی بانوی پیر عنوان کرد: تشکر بابت پیامت. امیدوارم که اشتباه کنی! در عین حال امیدوارم که بازی فوق‌العاده‌ای برای تمامی هواداران در سن‌سیرو باشد.

دروازه‌بان جوان روسونری همچنین در مورد این بازی به سایت رسمی باشگاه میلان گفت: پیش از این بازی نه می‌توانیم بگوییم که قوی هستیم، نه اینکه ضعیف هستیم. به طبع چالش جدی در تقابل با یووه در انتظارمان است. قطعاً ورزشگاه پر خواهد شد و ما هم به‌دنبال ارائه بازی خوبی خواهیم بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز