سرپرست تیم فوتبال ماشین سازى تبریز گفت: شایعات مربوط به برکنارى یا استعفای رسول خطیبى از سرمربیگرى این تیم به هیچ وجه صحت ندارد.

به گزارش مرورنیوز به نقل از سایت باشگاه ماشین‌سازی تبریز، علی خاکزاد با تکذیب شایعات مربوط به برکنارى یا استعفای رسول خطیبى از سرمربیگرى این تیم گفت: این اخبار به هیچ وجه صحت ندارد و زاییده فکر عده‌اى انگشت‌شمار است. قرار نیست با حرف و صحبت یکى، دو نفر و همانند کشورهای عربی، به هر بهانه‌اى دست به تغییر مربى بزنیم.

او اضافه کرد: با توجه به لزوم تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان و ضرورت بازسازى روحى، روانى و فنى تیم تصمیم گرفته‌ایم به جاى بازگشت به تبریز تا روز بازى برابر پیکان، به مدت سه روز در تهران اردو بزنیم و با تمرکز بیشتر، خود را براى بازى پیش‌رو آماده کنیم.

خاکزاد در بخش دیگرى از سخنان خود این تصمیم را خواسته کادرفنى و سرمربى تیم ارزیابى و خاطرنشان کرد: امین قاسمى‌نژاد، پیام صادقیان و سامان نریمان‌جهان، بازیکنان مصدوم و محروم ماشین‌سازى هم که در تبریز حضور دارند امروز (شنبه) به تهران مى‌آیند تا به اردوى ماشین‌سازان اضافه شوند.

سرپرست تیم ماشین‌سازى تبریز با گلایه از طرح برخى شایعات بى‌اساس در خصوص برکنارى شبانه خطیبى و یا استعفاى وى از سرمربىگرى ماشین‌سازى و طرح برخى نام‌ها براى جایگزینى وى افزود: این اخبار به هیچ عنوان صحت ندارد و مدیریت باشگاه همچنان از کادرفنى فعلى حمایت کامل دارد. مطمئن باشید تیم به زودى به روزهاى اوج خود برمی‌گردد.

خاکزاد در عین حال بدشانسى‌ هفته‌هاى اخیر را عامل اصلى عدم نتیجه‌گیرى ماشین‌سازان اعلام کرد و گفت: از فردا تیم با هدف کسب پیروزى برابر پیکان و پایان بدشانسى‌ها در تهران تمرینات خود را پىگیرى خواهد کرد تا با قدرت به لیگ برگردد. امیدوارم این تیم با کمک هواداران و دلسوزان واقعى دوباره اوج بگیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز