سرمربی روسونری تصمیم داور دیدار تیمش مقابل یوونتوس در مردود اعلام کردم گل میرالم پیانیچ را تأیید کرد.

به گزارش مرورنیوز، وینچنزو مونتلا که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته نهم مسابقات فوتبال سری A ایتالیا در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان به لطف تک‌گل دقیقه 65 مانوئل لوکاتلی با نتیجه یک بر صفر یوونتوس، مدافع عنوان قهرمانی را با شکست بدرقه کردند، پس از بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: شما نمی‌توانید به این فکر کنید که بدون حتی کمی به دردسر افتادن می‌شود یووه را شکست داد. واقعاً از جسارت و اعتمادبه‌نفسی که بازیکنانم در این دیدار از خود نشان دادند، خوشم آمد، اما تمامی جنبه‌های بازی‌مان رضایت‌بخش نبود و باید روی آنها کار کنیم.

سرمربی میلان که این تیم را به اولین پیروزی برابر بانوی پیر پس از سال 2012 رساند، صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: به بازیکنانم گفتم که فصل جدید از حالا شروع می‌شود، چون از این پس رقبای‌مان انتظارات متفاوتی نسبت به ما دارند و به طبع نگرشی متفاوت نسبت به ما خواهند داشت و فشارها روی ما هم متفاوت خواهد بود. صادقانه می‌گویم که دیدار احساسی بود. پس از سوت پایان بازی، وقتی بازیکنانم به سمت جایگاه دوآتشه‌های میلان رفتند، یاد دوران نوجوانی خودم افتادم، زمانی که هوادار میلان بودم و رؤیای بازی در این تیم را داشتم.

مونتلا در مورد گلی که میرالم پیانیچ در دقیقه 35 وارد دروازه میلان کرد، اما داور به اشتباه آن را آفساید و مردود اعلام کرد، اظهار داشت: صحنه گل پیانیچ را دیدم و سعی کردم بفهمم که چه اتفاقی افتاده است. به نظرم پیانیچ در آفساید بود، هرچند در چنین صحنه‌هایی همیشه شک و شبهاتی وجود دارد، اما به هر حال تصمیم‌گیری در این موارد سخت است.

وی در بخش پایانی صحبت‌هایش عنوان کرد: مایلم از آدریانو گالیانی تشکر کنم که در شرایط دشوار از مربی‌اش حمایت کرد. میلان حالا روزهای سختش را پشت سر گذاشت و برای گالیانی هم خوشحالم.

میلان که در شش بازی اخیرش 16 امتیاز کسب کرده و در چهار دیدار هم دروازه‌اش را بسته نگه داشته است، در حال حاضر با 19 امتیاز پس از یوونتوس 21 امتیازی در رده دوم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا جای دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز