تیم ملی گلبال زنان و مردان به منظور کسب سهمیه مسابقات جهانی، اواخر مرداد ماه راهی بانکوک تایلند می‌شود.

به‌ گزارش ‌مرور نیوز، تیم‌ ‌ملی گلبال زنان و مردان برای کسب سهمیه مسابقات جهانی ۲۰۱۸ سوئد، ۲۶ مردادماه در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که به مدت ۱۰ روز در بانکوک تایلند برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه با حضور تیم‌های تایلند، کره جنوبی، ایران، استرالیا، چین و ژاپن برگزار خواهند شد که در پایان تنها تیم قهرمان می‌تواند سهمیه مسابقات جهانی سوئد را کسب کند. البته دیگر تیم ها می توانند در مسابقات در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی باید خود را برای کسب سهمیه مسابقات جهانی آماده کند.

برای آماده سازی تیم‌ ‌ملی گلبال جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، از ابتدای سال تاکنون شش مرحله اردوی آماده‌ساز پیش‌بینی شده است که چهار مرحله از این اردوها برگزار شده و مرحله پنجم با حضور هفت ورزشکار شامل، زهره مظاهری، فاطمه قمصری، مریم حسام آبادی ریزان دژاهنگ، سمیرا جلیل‌وند، طیبه استکی و زینب قمری به سرمربیگری محمد بیدگلی و مربیگری مژگان کروبی و محبوبه عباسی از ۱۳ مردادماه در مجموعه ورزشی شهید هرندی آغاز و تا بیستم مردادماه ادامه خواهد داشت. اردوی آخر نیز از اواخر مردادماه آغاز و تا ششم شهریورماه قبل از اعزام تیم‌ ‌ملی گلبال به بانکو تایلند جریان خواهد داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز