رئیس هیات والیبال کاشان گفت: با پیگیری های انجام شده، این شهرستان بار دیگر در لیگ برتر والیبال با حضور دو نماینده شرکت می کند.

به گزارش مرور نیوز، حسن فتاحی ابراز کرد: فدراسیون والیبال موافقت لازم را برای حضور تیم های باریج اسانس و فرش محتشم کاشان در لیگ برتر اعلام کرده است.
وی ادامه داد: باشگاه باریج اسانس برای آخرین بار در فصل 93-92 لیگ برتر حضور یافت و در سال های بعد از تیم داری در لیگ های والیبال کناره گیری کرد اما با توجه به این که هنگام کناره گیری از لیگ برتر، اعلام انحلال نکرده بود می تواند بار دیگر در لیگ برتر والیبال شرکت کند.
وی اظهار کرد: فدراسیون والیبال فصل گذشته لیگ برتر را با شرکت 12 تیم برگزار کرد و امسال قصد دارد تعداد تیم ها را افزایش دهد.
فتاحی یادآور شد: با توجه به این که یکی دو تیم از میان تیم های حاضر در فصل گذشته لیگ برتر و دو تیم صعود کننده از دسته یک، بنیه مالی لازم برای حضور در لیگ برتر را ندارند فدراسیون برای جایگزینی آن ها با حضور دو نماینده از کاشان موافقت کرده است.
وی تاکید کرد: مهم ترین اصل برای فدراسیون والیبال در ارائه مجوز تیم ها در لیگ برتر، بنیه مالی مناسب است و با توجه به این که باشگاه های باریج اسانس و فرش محتشم از توان مالی مناسب برخوردار هستند می توانند در لیگ برتر شرکت کنند.
وی افزود: مسابقات لیگ برتر والیبال کشور نیمه اول مهرماه امسال آغاز می شود.
تیم فرش محتشم کاشان در فصل گذشته مسابقات لیگ دسته اول والیبال کشور حضور یافت که در مرحله یک چهارم نهایی با شکست مقابل حریف خود حذف شد.
امیر غفور والیبالیست تیم ملی کشورمان کاشانی است و جمعی از بازیکنان دختر و پسر کاشانی نیز در تیم های ملی رده های پایه کشورمان حضور دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز