یکی از روزنامه‌های قطر از جزئیات قرارداد ستاره بارسلونا با پاری‌سن ژرمن پرده برداشت.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روزنامه الشرق قطر، زمان واقعی اعلام رسمی شکار ارزشمند و خرید قرن در لیگ برتر فرانسه فرا رسیده است چون باشگاه پاری‌سن ژرمن تمام اقدامات لازم برای معرفی رسمی نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا به عنوان خرید جدیدش با پرداخت 222 میلیون یورو را آماده کرده است.

هیئت رئیسه قطری باشگاه پاری‌سن ژرمن حاضر است مبلغ 222 میلیون یورو بابت فسخ قرارداد نیمار را به بارسلونا بپردازد و علاوه بر آن به ستاره برزیلی حقوقی سالیانه معادل 30 میلیون یورو را درنظر گرفته است و با این قرارداد نیمار به عنوان گران قیمت ترین بازیکن فوتبال جهان شناخته می‌شود.

از طرف دیگر منبعی نزدیک از باشگاه پاری‌سن ژرمن خبر داد که فردریک تیریه، رئیس سازمان لیگ فوتبال فرانسه بزودی خبر خوبی را از قلب پاریس برای هواداران لیگ برتر فرانسه و مخصوصا باشگاه پاریسی اعلام خواهد کرد.

*درآمدزایی لیگ فرانسه و پاریس از انتقال نیمار

انتظار می‌رود با آمدن نیمار به پاری‌سن ژرمن درآمدهای تبلیغاتی و مالی پاریس، لیگ فرانسه و به صورت اختصاصی باشگاه پاری‌سن ژرمن به صورت حیرت آوری بالا خواهد رفت. انتظار می‌رود قیمت باشگاه پاری‌سن ژرمن با فروش پیراهن‌ها، عکس‌ها و تبلیغات دیگر از نیمار از یک میلیارد یورو به 1 و نیم میلیارد یورو افزایش پیدا کند.

*نیمار در چین

از طرف دیگر نیمار اکنون به همراه بارسلونا در چین به سر می‌برد. انتظار می‌رود ستاره برزیلی پس از این اردو مستقیم به پاریس برود تا قرارداد نجومی و 5 ساله خود را پاری‌سن ژرمن امضا کند.

*آلوس نیمار را برای پیوستن به پاری‌ژرمن تشویق کرد

دنی آلوس، مدافع جدید برزیلی پاری‌سن ژرمن هموطنش را به آمدن به تیم فرانسوی و انتقال قطعی‌اش تشویق کرده است. آلوس هموطنش را به اقدام مشابهی که او در تابستان گذشته انجام داد تشویق کرده زیرا او در تابستان گذشته از بارسا به یوونتوس رفت. او ابراز امیدواری کرد تا این انتقال خیلی زود صورت بگیرد زیرا نیمار را یکی از بهترین دوستانش معرفی کرده است و می‌خواهد نزدیک او باشد.

*شکایت تباس باطل است

منبعی نزدیک از باشگاه پاری‌سن ژرمن صحت شکایت تباس، رئیس سازمان لیگ اسپانیا که مدعی شده بود می‌خواهد به یوفا علیه باشگاه فرانسوی به خاطر انتقال احتمالی نیمار را محکوم کرد و گفت: شکایت تباس باطل است زیرا اقدامات باشگاه پاری‌سن ژرمن کاملا درست و طبق قوانین فیفا و یوفا است. باشگاه فرانسوی هیچ قانونی را در یوفا و سازمان لیگ اسپانیا نقض نکرده است بلکه مطابق با آنچه که در قرارداد نیمار با بارسلونا وجود دارد می‌خواهد 222 میلیون یورو بابت فسخ قراردادش بپردازد.

روزنامه‌های قطری از روز گذشته گزارش‌های مختلفی را درباره نزدیکی نیمار به پاری‌سن ژرمن نوشتند و حتی روزنامه الوطن مدعی شد که نیمار پس از چین به دوحه می‌آید تا تست‌های پزشکی خود را انجام دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز