وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: هدف همه ما باید حفظ آرامش، کمک به ورزش و جوانان و پیشبرد برنامه‌ها باشد و قطعاً رواج شایعاتی همچون تغییر معاونان تنش‌زا خواهد بود.

به گزارش مرورنیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر که صبح امروز از طرف رئیس جمهور برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اظهار داشت: به‌زودی با شورای معاونان وزارتخانه دیدار خواهم داشت. قطعاً هدف همه ما موفقیت نظام و کشور است.

وی با تشکر از اعتماد و حمایت ریاست جمهوری برای معرفی‌اش به‌عنوان وزیر ورزش و جوانان به مجلس گفت: قطعاً با حمایت و همراهی معاونان وزارتخانه می‌توانیم موضوعات ورزش و جوانان را به دور از حواشی با قوت و با برنامه پیش ببریم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان درباره شایعه تغییرات معاونان و مدیران کل وزارت ورزش و جوانان گفت: من در سفر استانی به همراه روحانی هستم و صبح امروز با نصرالله سجادی سرپرست وزارتخانه صحبت کردم. خوشبختانه برنامه‌های وزارتخانه روی روال است و با کمک معاونان و مدیران و رؤسای فدراسیون‌ها با آرامش پیش می‌رود. هدف همه ما باید حفظ آرامش، کمک به ورزش و جوانان و پیشبرد برنامه‌ها باشد و قطعاً رواج شایعاتی از این دست  تنش‌زا خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز