رئیس رئال مادرید در مجمع عمومی سالانه این باشگاه به تمجید از سرمربی فرانسوی و مهاجم پرتغالی این تیم پرداخت.

به گزارش مرورنیوز، فلورنتینو پرس در مجمع عمومی سالانه باشگاه رئال مادرید که امروز (یکشنبه) برگزار شد، گفت: کسب یازدهمین عنوان قهرمانی اروپایی برای مادریدی‌ها اهمیت بالایی داشت چرا که یکبار دیگر تأیید کرد رئال‌مادرید بهترین تیم قرن است. فصل گذشته در ورزشگاه افسانه‌ای سن‌سیرو موفق به کسب یازدهمین عنوان قهرمانی خود شدیم و حس مشترکی را با هواداران‌مان در سرتاسر جهان داشتیم. رئال‌مادرید یکبار دیگر با شور و نشاط جوانانش نشان داد که هیچ چیز برایش غیرممکن نیست و بازیکنانش تا آخرین لحظه برای پیراهنی که تن‌شان است، می‌جنگند. در سه سال، دو عنوان قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آن هم در تقابل با حریف فوق‌العاده‌ای همچون اتلتیکومادرید و در فینالی تمام مادریدی به دست آوردیم. این عناوین قهرمانی امروز با ما هستند، عناوینی که این ارزش پشت‌شان است که رئال‌مادرید بزرگترین و باپرستیژترین باشگاه جهان است.

وی در تمجید از فوق‌ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها عنوان کرد: رونالدو یکی از اسطوره‌های بزرگ باشگاه رئال‌مادرید و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است. کریس فصل گذشته با 16 گل زده بهترین گلزن لیگ قهرمانان لقب گرفت و چهارمین جایزه کفش طلا را از آن خود کرد. او حالا تنها بازیکن در جهان است که چهار بار موفق شده کفش طلا را به خود اختصاص دهد. رونالدو اخیراً عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته اروپا را از آن خود کرد. کریستیانو همچنین بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال‌مادرید است. کریس با 369 گل زده با پیراهن رئال، رکوردی در اختیار دارد که شکستنش سخت است.  رونالدو فصل فوق‌العاده‌ای را سپری کرد و در کنار یازدهمین قهرمانی رئال‌مادرید در اروپا، به همراه په‌په با تیم ملی فوتبال پرتغال قهرمانی در یورو 2016 را هم تجربه کرد.

رئیس باشگاه رئال‌مادرید عملکرد سرمربی فرانسوی سفیدپوشان مادریدی را مورد تقدیر قرار داد و اظهار داشت: زیدان به عنوان بازیکن با رئال قهرمان اروپا شد، سپس به عنوان دستیار آنچلوتی قهرمانی در اروپا را با همین تیم تجربه کرد و حالا به عنوان سرمربی، رئال‌مادرید را به قهرمانی اروپا رساند. یکی از بهترین تصمیماتی که در زمان ریاستم بر باشگاه رئال‌مادرید گرفتم و اتفاقاً خیلی بابتش خرسندم، انتخاب زیدان به عنوان بازیکن و سپس انتخاب او به عنوان سرمربی تیم بود. زمانی که زی‌زو را به عنوان بازیکن به خدمت گرفتیم، در واقع تغییر اساسی در آینده باشگاه به وجود آوردیم. او حالا به عنوان مربی جزیی از تاریخ فوق‌العاده باشگاه رئال‌مادرید به شمار می‌رود. دانش فوتبالی زیدان،  شناخت او از باشگاه رئال‌مادرید و بازیکنان، اخلاق کاری‌اش، شیوه مدیریتی، حرفه‌ای‌گری و خضوع وی برای رسیدن به این موفقیت ضروری بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز