براساس گفته سرمربی شیاطین سرخ مدافع ساحل عاجی این تیم دچار مصدومیت جدی شده است.

به گزارش مرور نیوز، منچستریونایتد شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته نهم لیگ برتر انگلیس با نتیجه 4 بر صفر شکست تحقیرآمیزی را در خانه چلسی تجربه کرد، اما شیاطین سرخ در این دیدار تنها نتیجه را واگذار نکردند، بلکه دو مصدوم هم روی دست‌شان ماند.

اریک بایلی، مدافع ساحل عاجی سرخپوشان به‌دلیل مصدومیت در دقیقه 52 بازی جای خود را به مارکوس روخو داد و مروان فلینی هم که در اواخر نیمه اول داوید لوئیز رویش خطای بدی انجام داد، در ابتدای نیمه دوم از زمین بیرون رفت تا خوان ماتا وارد میدان شود. پیش از این بازی هم وین رونی در تمرین آخر من‌یونایتد دچار مصدومیت شده بود تا من‌یونایتد در غیاب او به مصاف چلسی برود.

ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از بازی در مورد مصدومیت مدافع تیمش گفت: بایلی مصدوم شد و نگرانی‌ام از این بابت است که مصدومیت او جدی باشد. اریک از ناحیه زانو و در بخش لیگامنت دچار آسیب‌دیدگی شده است. او خودش هم احساس خیلی بدی دارد.

دوران ریکاوری مصدومیت لیگامنت بسته به درجه آسیب‌دیدگی بازیکن از سه تا شش هفته است. به این ترتیب با توجه به اظهارنظر سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به نظر می‌رسد بایلی حداقل چیزی در حدود یک ماه به دور از میادین باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز