بازیکن تیم صالحین ورامین گفت: مدیر عامل باشگاه، شهردار و فرماندار ورامین، صحبت‌های سازنده‌ای با رئیس فدراسیون والیبال داشته‌اند.

به گزارش مرور نیوز، فدراسیون والیبال به شدت روی موضع خود در مقابل در مقابل تنها قربانی لیگ برتر والیبال ایستاده است. رئیس سازمان لیگ فدراسیون در مورد آخرین وضعیت نماینده ورامین برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ برتر، می‌گوید: اگر تسویه حساب ورامینی‌ها به صورت کامل انجام شود این تیم می‌تواند از هفته دوم برابر حریفان خود به میدان برود، اما در غیر این صورت بر اساس مقررات این تیم از لیگ حذف خواهد شد.

به نظر می‌‌رسد مشکلات تیم ورامین که هفته اول لیگ را از دست داده است در دقیقه 90 و در آستانه هفته دوم لیگ برتر در حال شدن است. احسن شیرکوند، بازیکن تیم صالحین ورامین  که در چند سال گذشته، وظیفه هماهنگ کننده را در این تیم ایفا کرده، می‌گوید: امروز مقدار قابل توجهی پول به حساب باشگاه و سپس به حساب طلبکاران واریز می‌شود. در این بین شهردار ورامین کمک زیادی به ما کرد تا با کمک فدراسیون مشکل این تیم مردمی حل شود. تمام تلاش ما و مسوولان شهر ورامین این است که تماشاگران این شهر از داشتن تیم در لیگ برتر والیبال محروم نشوند.

او ادامه داد: خوشبختانه مدیر عامل باشگاه، شهردار و فرماندار ورامین، صحبت‌های سازنده‌ای با رئیس فدراسیون والیبال داشته‌اند و اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای نیفتد روز چهارشنبه در اولین دیدار خود در لیگ به مصاف سایپا خواهیم رفت. تا الآن 99 درصد کارهای ما انجام شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز