رئیس هیئت فوتبال استان یزد گفت: تکلیف تیم فولاد یزد تا دو سه روز آینده مشخص می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، عبدالرضا دستا روز گذشته در نشست خبری با خبرنگاران یزد با تأکید بر ضرورت همکاری خبرنگاران با هیئت فوتبال استان یزد، اظهار داشت: در هر حوزه‌ای که نگاه کنیم، درصورتی‌که فعالیت خبرنگاران فعالیت نکنند، جامعه هیچ اطلاعی از پیرامون خود پیدا نمی‌کند و حالت خمودی به خود می‌گیرد.

وی، گردش جریان اطلاعات درزمینهٔ‌های مختلف به‌ویژه ورزش را از اهمیت بسیار بالایی برخوردار دانست و عنوان کرد: افزایش مشارکت مردم در فعالیت‌های ورزشی و ورود صنایع و حامیان مالی به این عرصه یکی از مواردی است که خبرنگاران می‌توانند در آن نقش بسیار مهمی ایفا کنند.

رئیس هیئت فوتبال استان یزد از راه‌اندازی وب‌سایت هیئت فوتبال استان یزد خبر داد و متذکر شد: روابط عمومی این هیئت موفق به کسب عنوان نخست روابط عمومی‌های ورزشی در یزد شد.

وی با اشاره به اینکه بحث نماینده یزد در لیگ دسته اول کشور که امسال به لیگ دسته دو سقوط کرده به یک مشکل برای هیئت فوتبال استان تبدیل‌شده، اظهار داشت: در طول یک سال گذشته چندین مرتبه بحث نام این تیم از فولاد به وحدت و حتی بدون نام مطرح شد و مدیرعامل مشخصی هم برای این تیم وجود نداشت و هر هفته یک نفر در ارتباط با این تیم معرفی می‌شد.

دستا با بیان اینکه پیگیری‌های زیادی درزمینهٔ فعالیت این تیم و جلوگیری از سقوط آن به دسته دو انجام شد، گفت: چندین مرتبه با مسئولان فولاد صحبت شد و آن‌ها بیان کردند که امکان تیم داری تنها در تیم‌های پایه‌دارند و نمی‌توانند هزینه‌های تیم بزرگسالان را پرداخت کنند.

رئیس هیئت فوتبال استان یزد با اشاره به اینکه وضعیت بدهی مبهم این تیم یکی از علل اصلی است که کسی زیر بار مدیریت این تیم نمی‌رود، عنوان کرد: تاکنون دو نفر اعلام آمادگی کردند که مدیریت این تیم را بر عهده گیرند ولی هنوز وضعیت کاملاً مشخص نیست.

وی با اشاره به اینکه هر شرکت یا شخصی که اقدام به مدیریت این تیم کند مجبور است با عنوان فولاد با این تیم وارد لیگ دسته دو شود و نمی‌توان نام آن را تغییر داد، خاطرنشان کرد: باشگاه فولاد قبول کرده که بدهی‌های تیم را طبق یک برنامه مشخص پرداخت کند و زمینه تغییر نام پس از پرداخت بدهی فراهم شود.

دستا با اشاره به اینکه خیلی از بدهی‌های این تیم فعلاً مشخص نیست عنوان کرد: ممکن است در آینده افرادی از این تیم شکایت کنند و بدهی‌های جدیدی مشخص شود که تیم باید نسبت به پرداخت این بدهی‌ها اقدام نماید.

رئیس هیئت فوتبال استان یزد ادامه داد: با توجه به این بدهی‌هایی که تیم با آن روبرو است، باید قبول کنیم که سرمایه‌گذاری در این عرصه ریسک است و قطعاً سرمایه‌گذار باید تمام جوانب امر را به‌درستی موردبررسی قرار دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز