ملی‌پوش بسکتبال ایران با ابراز رضایت از عملکرد تیم ملی در کاپ‌آسیا گفت: حضور استرالیا و نیوزلند در آسیا به سود بسکتبال قاره است و آن را به فال نیک می گیریم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، بهنام یخچالی درباره نایب قهرمانی در کاپ‌آسیا گفت: فینال مسابقه بسیار دشواری بود. همیشه دیدار نهایی جام حساسیت خودش را دارد و ما تمام تلاشمان را کردیم تا برنده باشیم. به هر حال استرالیا تیم بسیار خوبی است و با یک کلاس دیگر بسکتبال بازی می‌کند. ما جنگیدیم اما نشد با این حال معتقدم نایب قهرمانی هم نتیجه خوبی است. ما تمام حریفان آسیایی را در این جام شکست دادیم.

ملی‌پوش بسکتبال کشورمان ادامه داد: به نظرم با اضافه شدن استرالیا و نیوزلند به آسیا سطح رقابت‌ها بسیار بالا رفته‌است. باید این اتفاق را به فال نیک بگیریم و بیشتر تلاش کنیم. قطعا می‌توانیم فاصله را کم کنیم و به سطح آنها برسیم و هرچقدر تعداد بازی‌هایمان با این تیم‌ها بیشتر شود قطعا این فاصله از بین می‌رود.

یخچالی تاکید کرد: تیم ملی در این تورنمنت عملکرد بسیار خوبی داشت. ملی‌پوشان با تمام فشارهایی که رویشان بود تلاش کردند و تا فینال پیش آمدند. به نظرم در دیدار نهایی هم خوب کار کردیم اما واقعا استرالیا تیم قوی‌تری بود و برنده شد. اما این پایان کار نیست. باید تلاشمان را بیشتر کنیم و برای رقابت‌های آینده آماده شویم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز