اسطوره تیم ملی آرژانتین از مقایسه‌هایی که میان او و مهاجم یوونتوس صورت می‌گیرد، استقبال گرمی انجام نداد و گفت مطمئن نیست که هموطنش بتواند پا در جای پای او بگذارد یا نه.

به گزارش مرور نیوز، گابریل باتیستوتا از درست بودن مقایسه‌هایی که میان او و هموطنش در یوونتوس، گونسالو ایگواین، صورت می‌گیرد اطمینان ندارد و می‌گوید نمی‌داند مهاجم یوونتوس در سری A و آلبی‌سلسته همان کارهایی را انجام خواهد داد که «گابی‌گل» کرد.

باتیستوتا در کنفرانس خبری قبل از یک بازی خیریه که قرار است دوشنبه در استادیوم آرتمیو فرانکی، زمین تیم سابقش، فیورنتینا برگزار شود، اظهار داشت: ایگواین؟ به نظر رسانه‌ها او میراث‌دار من است، اما خودم نمی‌دانم که این‌طور هست یا نه. من از کارهایی که در دوران بازیگری‌ام انجام داده‌ام، خوشحالم. هیچ‌کس نمی‌تواند پیش‌بینی کند. ایگواین ممکن است بهتر یا بدتر از من کار کند.

باتیستوتا سپس به تمجید از هم‌تیمی قدیمی‌اش در تیم فوتبال رم، فرانچسکو توتی که به‌تازگی 40 ساله شده است پرداخت. او گفت: فرانچسکو در داخل و خارج از زمین بازی فوق‌العاده است. همه او را به‌عنوان یک فوتبالیست می‌شناسند، اما من خودم را خوش‌شانس می‌دانم، چون توانسته‌ام سایر وجوه شخصیتی فرانچسکو را هم بشناسم.

مهاجم پیشین جالوروسی درباره دعوت نشدن مجدد مائوری ایکاردی، مهاجم اینتر به تیم ملی آرژانتین هم عنوان کرد: در مورد تیم ملی هم باید بگویم که سرمربی این تیم نمی‌تواند تمام مهاجمانی را که ما در آرژانتین داریم، دعوت کند. در حال حاضر نه برای ایکاردی و نه برای کارلوس توس (مهاجم بوکاجونیورز) جایی در تیم ملی نیست.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز