سرمربی رم از پیروزی قاطع تیمش برابر پالرمو ابراز خرسندی کرد اما داشتن ثبات برای کسب نتیجه برای روسونری را مهمترین چیز دانست.

به گزارش مرور نیوز، رم با پیروزی قاطع 4 بر صفری که در خانه‌اش برابر پالرمو کسب کرد، به روند کسب نتایج خوب خود در این فصل سری A ادامه داد تا رقابت شانه‌به‌شانه‌اش با میلان برای کم کردن فاصله با یوونتوس صدرنشین تداوم داشته باشد.

اکنون شاگردان لوچانو اسپالتی به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به میلان 19 امتیازی در رده دوم جدول و در فاصله 2 امتیازی یووه قرار دارند، اتفاقی که رضایت سرمربی پیشین زنیت را به همراه داشت.

او به شبکه مدیاست پرمیوم ایتالیا گفت: پیروزی خوبی کسب کردیم و از فرصتی که برای کم کردن فاصله‌مان با صدر جدول داشتیم، به خوبی استفاده کردیم، البته ما مشکلاتی هم داشت از جمله اینکه توپ را در زمین به آهستگی به گردش درمی‌آوردیم و قبول دارم که در این زمینه باید پیشرفت کنیم. به نظر من مهم این است که در کسب نتیجه ثبات داشته باشم اگرچه من هر از چندگاهی در تیمم تنشی بیش از اندازه و بازیکنانم را برای کسب نتیجه تحت فشار می‌بینم. یک بازیکن نباید زمانی که پاس اشتباه می‌دهد خودش را ببازد بلکه باید برای جبران اشتباهش تلاش کند.

اسپالتی ادامه داد: من ترجیح می‌دهم به جای اینکه در تیمم فقط یک بازیکن 23 گل بزند، گل‌ها میان بازیکنان بیشتری تقسیم می‌شود، چون این قدرت کار گروهی‌مان را نشان می‌دهد. درست است که در رده دوم قرار داریم اما باید حواس‌مان را جمع کنیم و برای هر اتفاقی که در ادامه فصل رخ خواهد داد آماده باشد. میلان این هفته (برابر یوونتوس) بازی خوبی ارائه کرد و قدرتش را نشان داد پس اینقدر نگویید که حضور این تیم در بالای جدول یک شگفتی است. میلان تیمی خوب است که سرمربی کارآزموده‌ای هدایتش می‌کند و کاملاً استحقاق جایگاهی که در آن هست را دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز