در رده بندی پرتماشاگرترین تیم‌های فصل جاری اردویژه هلند تیم هیرنوین با بهره‌مندی از رضا قوچان‌نژاد وضعیت بهتری نسبت به یاران جهانبخش در تیم آلکمار دارد.

به گزارش مرور نیوز، در آخرین رده بندی پرتماشاگرترین تیم‌های اردویژه هلند در سایت فوتبال، تیم فاینورد با معدل حضور 47500 نفر در دیدارهای خانگی صدرنشین است.

آژاکس آمستردام و پی اس وی آیندهوون به ترتیب با معدل حضور 47 هزار و 16 نفر و 33 هزار و  760 نفر در ورزشگاه‌های خانگی خود رده‌های دوم و سوم را در اختیار دارند. در میان تیم‌های دو لژیونر ایرانی، یاران قوچان‌نژاد وضعیت بهتری دارند. هیرنوین معدل 21 هزار و 286 تماشاگر برای هر بازی خانگی خود ثبت کرده است و رتبه پنجم پرتماشاگرترین تیم های اردویژه هلند را به خود اختصاص داد.

تیم آلکمار نیز با در اختیار داشتن علیرضا جهانبخش با اقبال 14 هزار و 163 نفری تماشاگرانش برای دیدارهای خانگی در ورزشگاه آفاس مواجه شده و جایگاه هشتمی رده بندی سایت فوتبال را در اختیار دارد.

اکسلسیور کم تماشاگرین تیم فصل جاری اردویژه هلند با ثبت رکورد 3 هزار و 895 نفری در دیدارهای خانگی است. پس از گذشت 10 هفته از این رقابت‌ها تاکنون بیش از یک میلیون و 660 هزار نفر از این دیدارها دیدن کرده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز