هافبک انگلیسی پیشین کهکشانی‌ها در آستانه بازگشت به جمع سفیدپوشان مادرید قرار دارد.

به گزارش مرور نیوز، باشگاه رئال مادرید درصدد است که تا یکی دیگر از بازیکنان پیشین خود را برگرداند و با او قرارداد ببندد. این بازیکن دیوید بکام است که رئالی‌ها می‌خواهند با او به‌عنوان سفیر جدید باشگاه قرارداد ببندند.

بکام که چهار فصل (2003 تا 2007) برای رئال مادرید بازی کرد، به‌عنوان سفیر لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) توانست توجه خیلی‌ها را به این لیگ که خودش به همراه لس‌آنجلس گلکسی در آن بازی می‌کرد، جلب کند و حالا رئال می‌خواهد که کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس همان نقش را برای این باشگاه ایفا کند.

ستاره پیشین منچستریونایتد یکی از مهم‌ترین خرید‌های کهکشانی‌ بود که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید در دوره اول ریاستش در این باشگاه انجام داد.

پرس اما در نظر دارد دیگر کهکشانی‌هایی که خرید از جمله رونالدوی برزیلی، لوئیز فیگو، روبرتو کارلوس و البته سرمربی حال حاضر تیم اصلی باشگاه زین‌الدین زیدان را به‌عنوان سفیران باشگاه منصوب کند.

بکام که سال 2003 از من‌یونایتد به رئال مادرید پیوست، پس از ترک سانتیاگو برنابئو - جایی که در آن یک قهرمانی در لالیگا و یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا کسب کرد - راهی لس‌آنجلس گلکسی شد در مدت حضورش در این تیم دو دوره قرضی نیز برای تیم‌های میلان و پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفت و سال 2013 نیز بازنشسته شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز