رئیس باشگاه اینتر سرمربی هلندی این تیم را به دفترش فراخوانده است تا با او برای خارج کردن تیم از بحران اتمام حجت کند.

به گزارش مرور نیوز، طبق ادعای گروهی از رسانه‌های ایتالیایی فرانک دی‌بوئر روز گذشته (دوشنبه) با استیون ژانگ، رئیس باشگاه اینتر و پسر مالک این باشگاه جلسه‌ای داشته است تا برنامه‌اش برای خارج کردن نراتزوری از بحران فعلی را برای او توضیح دهد.

اینتر چهار هفته است که در سری A‌ نمی‌برد و در این مدت سه شکست متوالی داشته که آخرین آن یکشنبه همین هفته برابر آتالانتا بوده است. این نتایج ضعیف سبب شده است که نراتزوری با 11 امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار بگیرد که این جایگاه برای مالکان چینی باشگاه با توجه به سرمایه هنگفتی که در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی هزینه کردند، قابل قبول نیست و به همین دلیل ژانگ از دی‌بوئر خواسته است که برنامه‌اش را برای نجات تیم از بحران توضیح دهد.

سرمربی پیشین آژاکس در این فصل به‌شدت تحت فشار قرار داشته، چرا که تیمش از 12 بازی خود در این فصل شش بازی را باخته است و به همین دلیل اخباری به گوش می‌رسید که باشگاه اینتر برای دی‌بوئر ضرب‌الاجلی جهت کسب نتیجه تعیین کرده است.

از قرار معلوم ژانگ به دی‌بوئر گفته است که بازی خانگی فرداشب (چهارشنبه) اینتر برابر تورینو آخرین فرصت او برای کسب نتیجه است و اگر چنین اتفاقی رخ ندهد باید بار سفر را برای بازگشت به هلند ببندد.

در همین حال شنیده می‌شود که برنامه باشگاه اینتر در صورت اخراج دی‌بوئر، روی کار آوردن آندره‌آ ماندورلینی یا استفانو پیولی به‌عنوان سرمربی موقت تیم تا پایان فصل است و استخدام دیه‌گو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید همچنان رؤیایی است که مدیران باشگاه در سر می‌پرورانند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز