تیم یاران کیا این هفته مقابل شاگردان دوستی مهر بازی داشتند که به هردلیلی به مصاف یگدیگر نرفتند این امر باعث شد تا مهدوی کیا علیه دوستی مهر موضع گیری کند.

علی دوستی مهر در گفتگو با خبرنگار مرور نیوز گفت، من نمی دانم چرا مهدی این چنین مصاحبه ای را انجام داده است. من فکر می کنم که کسانی که اطراف مهدوی کیا هستند به درستی به او اطلاعات نمی دهند زیرا اگر مهدی می دانست مشکل تیم ما چه بوده اینگونه مصاحبه تند انجام نمی داد.

 وی در ادامه افزود: از انجا که من و مهدی در ابتدای فصل با هم باشگاه راه اندازی کردیم و به خوبی از هم جدا شدیم همه فکر می کنند بخاطر این موضوع من بازی نکردم اما این برداشت اصلا درست نیست برای اینکه برای من زشت بود یک تیم اجاره ای برای حضور در لیگ داشته باشم به همین دلیل یک تیم در دسته اول تهران خریدم تا با آن به آسیا ویژن بیایم به همین دلیل از هیات فوتبال خواستم تا بگذارد بعد  ازبازی با تیم کیا با چند بازیکنم در لیگ دسته یک قرارداد ببندم اما آنها به من مهلت ندادند و ناچار شدم از بازیکنان لیگ برتری ام برای حضور در لیگ دسته اول استفاده کنم به همین دلیل بازیکنی نداشتم که به زمین بفرستم در نهایت از انجام بازی سر باز زدم حالا هم مهدی از دستم ناراحت شده است.

دوستی مهر در مورد جدایی از مهدوی کیا گفت:من مهدی را مثل برادرم دوستش دارم و سال ها مربی او بودم با این حرف ها هم از دستش ناراحت نمی شوم این مصاحبه را هم انجام دادم تا بداند هیچ مشکلی بین ما نیست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز