کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص متخلفان صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ دیدار تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز از سری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر در تاریخ 24 مهر 95 در ورزشگاه دستگردی برگزار شد که تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل فحاشی تماشاگران در طول مسابقه به داور این دیدار به پرداخت جریمه نقدی یکصد میلیون ریال با توجه به سوابق هفته های 3 و 5 لیگ برتر محکوم شده است.

دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و اکسین البرز از سری مسابقات لیگ دسته اول در تاریخ 25 مهر 95 برگزار شد و سعید رمضانی به عنوان پزشک‌یار تیم اکسین البرز به دلیل اعتراض مکرر به داوری که منجر به اخراج وی شده بود به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد. لازم به توضیح است، وی باید در مسابقات بعدی به انجام امور محوله پرداخته و مرتکب تخلف نشود، در غیر این صورت تنبیهات شدیدتری از سوی کمیته انضباطی برای ایشان در نظر گرفته خواهد شد.

از سویی دیگر در تاریخ 25 مهر 95 طی دیدار خونه‌به‌خونه و نفت مسجد سلیمان از سری مسابقات لیگ دسته اول، تیم خونه به خونه با وجود تذکر قبلی که به خاطر فحاشی تماشاگران این تیم نسبت به بازیکنان و سرمربی تیم مقابل برای چندمین بار در فصل جاری داشته است، به یک جلسه محرومیت تعلیقی تا آخر فصل جاری از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی و همچنین پرداخت یکصد و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است. لازم به توضیح است، چنانچه در مسابقه بعدی تخلفات تماشاگران گزارش شود، محرومیت معلق بلااثر و تنبیه تخلف آخر به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

دیدار دو تیم داماش گیلان و شهرداری ارومیه از سری مسابقات لیگ دسته دوم در تاریخ 24 مهر 95 برگزار شد و حبیب هوشیار، مترجم تیم داماش گیلان به دلیل رفتار زننده نسبت به کادر داوری به یک جلسه محرومیت و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمناً وی باید در مسابقات بعدی به انجام امور محوله پرداخته و مرتکب تخلف نشود، در غیر این صورت تنبیهات شدیدتری از سوی کمیته انضباطی برای ایشان در نظر گرفته خواهد شد. در این دیدار تیم داماش گیلان نیز به دلیل اعتراض جمعی بازیکنان و کادر فنی به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و حسین حاجی پور، مدیر تیم داماش و سرپرست تیم به دلیل اعتراض به داوران مورد تذکر کمیته انضباطی قرار گرفته است.

در تاریخ 24 مهر 95، تیم های شهرداری همدان و سردار بوکان نیز طی رقابت‌های لیگ دسته دوم به مصاف یکدیگر رفته بودند که تیم سردار بوکان به دلیل تخلفات دو نفر از تماشاگران منتسب به این تیم و اهانت و فحاشی به داور به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز