سرمربی تیم فوتبال جوانان پس از پایان دیدار برابر عربستان گفت که پنالتی حریف درست نبوده است.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیر حسین پیروانی گفت: بسیار ناراحتم زیرا خستگی مسابقات بر تن من و بازیکنانم ماند‌. در ابتدا به سرمربی و بازیکنان تیم فوتبال عربستان به علت حضور در فینال مسابقات تبریک می‌گویم اما قبل از آغاز صحبت‌هایم یک درخواستی دارم و آن این است که فیلم بازی توسط داور و ناظر داوری مسابقه و همچنین مدرسان داوری بازبینی شود تا بگویند که آیا پنالتی که در 15 دقیقه ابتدایی مسابقه علیه ما گرفته شد درست بود یا خیر زیرا گرفتن یک پنالتی اشتباه به راحتی ما را از هدفمان در مسابقه دور کرد.

وی گفت: در کنار این حادثه دو اخطاره شدن مدافع اصلی تیم و مصدومیت بازیکنان کناری همگی باعث شد تا نظم و سازماندهی ما دچار اشکال شود. اخراج بازیکن ما و مصدومیت مهاجم تیمم باعث شد که اواخر بازی که می توانستیم به فشار خود ادامه دهیم 9نفره شویم. یکی از توپ هایمان هم به تیرک خورد ولی گاهی هم بدشانسی باعث می شود تا نتیجه مطلوب بدست نیاید. باخت در این مسابقه را به گردن می گیرم و از ملت شریف ایران به این علت که نتوانستم قهرمانی را برایشان ببرم پوزش می خواهم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: فوتبال در آسیا در حال پیشرفت است کدام یک از ما فکر می کردیم‌که ویتنام به جام جهانی صعود کند؟ کشورها در فوتبال سرمایه گذاری های کلان می کنند. قطر بورا میلوتینوویچ را می آورد، ویتنام یورگن گده و کشورهای دیگر نیز در رده های پایه خوب کار می کنند و آسیا در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد‌. در همین بازی، 11 گل به ثمر رسید و من فکر می کنم که همه از دیدن این بازی لذت بردند اما از یک نکته نباید غافل شویم. فوتبال موقعی زیباست که در جریان باشد نه اینکه اگر از لحاظ نتیجه جلو بودیم، بدون برخورد بازیکنی، دائما روی زمین افتاده  و وقت تلف کنیم. این رفتار زیبنده فوتبال آسیا نیست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز